Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90911000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-003814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прочищення та перевірки димових і вентиляційних каналів, газоходів котлів ДК 021:2015:90910000-9 Послуги з прибирання
Оголошено31 серп. 12:00
Прийом пропозицій31 серп. 12:00 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-011739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Львів
Оголошено28 серп. 20:47
Прийом пропозицій28 серп. 20:47 – 6 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-01-009539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Соборна, 72 в м. Вінниця
Очікувана вартість9 950,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з миття вікон у нежитловій будівлі літ. "А-2", розташованій за адресою: 61058, м. Харків, вул. Сумська, 61
Очікувана вартість53 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Монастирська, 47 в м. Вінниця
Очікувана вартість7 128,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Монастирська, 47 в м. Вінниця
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з прибирання житла, будівель і миття вікон
Оголошено14 серп. 16:05
Прийом пропозицій20 серп. 17:00 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 160 762,43 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-004630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг з прибирання будівель (сухе знепилювання декоративних, архітектурних елементів на внутрішніх стінах та поверхнях)
Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання (Комплексна послуга з очищення скла та рам) 90910000-9
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипідтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі по вул. Соборна, 72, м.Вінниця
Очікувана вартість9 950,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Тернопіль
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:21560045Оголошено4 серп. 12:59
Прийом пропозицій4 серп. 12:59 – 12 серп. 23:00Очікувана вартість951 647,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-011135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території логістичного центру АТ “УКРПОШТА” в Івано-Франківській області
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено29 лип. 18:56
Прийом пропозицій29 лип. 18:56 – 6 серп. 23:00Очікувана вартість1 189 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-002695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з миття вікон на висоті загальною площею 482, 28 м.кв (160, 76 м кв х 3-х стороннє миття вікон) за адресою м Луцьк, вул Олімпійська, 3), згідно з кодом ДК 021 2015 90911300-9- Послуги з миття вікон
Очікувана вартість50 518,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з механізованого очищення тваринницького приміщення (ферми) від гною із застосуванням міні-навантажувача Bobcat з оператором, код за ДК 021:2015 – 90910000-9 Послуги з прибирання
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг з прибирання приміщення (ДК 021:2015:90911000-6 Послуги з прибирання житла, будівель і миття вікон)
Ім'я:Ганна НазарчукE-mail: [email protected] Телефон: +380332726200, +380504166738 ЄДРПОУ:20123199Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання туалетів загального користування на території Гніванської ТГ
Очікувана вартість73 576,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з миття вікон
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування на 6 поверсі в адміністративній будівлі за адресою: вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця
Очікувана вартість10 542,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Театральна, 15, м. Вінниця
Очікувана вартість4 138,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Соборна, 72, м. Вінниця
Очікувана вартість9 518,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro