Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90900000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-008819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень будівлі «Старий арсенал» під час проведення Замовником фестивалю «Арсенал ідей»
Оголошено1 вер. 15:42
Прийом пропозицій1 вер. 15:42 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень та об’єктів (ринків))
Оголошено31 серп. 16:14
Прийом пропозицій31 серп. 16:14 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання на жовтень-грудень 2026 року
Ім'я:Семанишин Валерій СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380506719364 ЄДРПОУ:20551088Оголошено31 серп. 14:22
Прийом пропозицій31 серп. 14:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прочищення та перевірки димових і вентиляційних каналів, газоходів котлів ДК 021:2015:90910000-9 Послуги з прибирання
Оголошено31 серп. 12:00
Прийом пропозицій31 серп. 12:00 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-011739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Львів
Оголошено28 серп. 20:47
Прийом пропозицій28 серп. 20:47 – 6 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-27-010486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання (Послуги з комплексного прибирання будівель та прилеглої території)
Ім'я:Загородько Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442397845 ЄДРПОУ:42795490Оголошено27 серп. 16:01
Прийом пропозицій27 серп. 16:01 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-011910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з дезінсекції складських приміщень та фумігації елеватора
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено26 серп. 16:26
Прийом пропозицій26 серп. 16:26 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з дератизації в офісних, побутових та в приміщеннях загального використання
Оголошено26 серп. 12:55
Прийом пропозицій26 серп. 12:55 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-013190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з дератизації та дезінсекції
Оголошено25 серп. 17:42
Прийом пропозицій25 серп. 17:42 – 2 вер. 12:00 -
ID: UA-2022-01-25-007790-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПослуги з прибирання
Оголошено25 січ. 2022 12:34
Прийом пропозицій25 січ. 2022 12:34 – 26 лют. 2022 12:02 -
ID: UA-2020-02-14-003444-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюза кодом ДК 021:2015 (CPV 2008) - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (паливо) (fuel) дизельне паливо diesel fuel
Оголошено14 лют. 2020 17:22
Прийом пропозицій14 лют. 2020 17:22 – 29 квіт. 2020 01:00 -
ID: UA-2026-09-02-003814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення належного санітарного стану приміщення
Очікувана вартість13 607,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання
Ім'я:Кириленко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457860752 Факс:+380457860085ЄДРПОУ:38007165Очікувана вартість1 902,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання
Ім'я:Кириленко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457860752 Факс:+380457860085ЄДРПОУ:38007165Очікувана вартість8 647,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-гігєнічна обробка приміщень
Очікувана вартість3 679,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з дератизації, дезінсекції та дезінфекції.
Очікувана вартість9 719,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із санітарно-гігієнічної обробки території Замовника на об*єкті : приміщення Березівського ВПУ за адресою:Одеська область, м. Березівка, вул. Перемоги,21
Ім'я:Антоніна ЗахаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380688735900 Веб сайт: ЄДРПОУ:43868611Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення робіт по дезінсекції в приміщеннях навчального закладу
Очікувана вартість77 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з дератизації та дезінсекції)
Очікувана вартість8 704,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з чищення печей і димарів
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro