Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90740000-6»

  • ID: UA-2026-08-21-004944-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Верифікація звітів оператора за 2026 р., відповідно до Закону України «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів» для структурних підрозділів КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

    Ім'я:
    Голубкова Євгенія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076792 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:50

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:50 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    3 957 975,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-17-010246-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розроблення документації необхідної для отримання дозволу на спеціальне водокористування

    Ім'я:
    Кудренко Лариса
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967657877 ЄДРПОУ:
    31099296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-009804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    90740000-6 - Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення

    Ім'я:
    Валентина Проскуріна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт:
    http://dtec.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-011544-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з регенерації трансформаторної оливи (відпрацьованої)

    Ім'я:
    Тетяна Сидоренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522358247 ЄДРПОУ:
    23226362
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 17:03

    Прийом пропозицій
    12 серп. 17:03 – 20 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    900 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-11-000960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги щодо виготовлення Розрахунку величин гранично-допустимих скидів (ГДС) забруднюючих речовин для одного випуску зворотних вод «Міський Водоканал» (місто Золотоноша Черкаської області) у водний об’єкт р. Суха Згар, що включає розробку Плану заходів щодо дотримання нормативів ГДС забруднюючих … речовин

    Ім'я:
    Наталуха Марина Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990375703 ЄДРПОУ:
    32601205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-010993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вдосконалення інженерної методики моніторингу забруднень у нижньому та верхньому б'єфі водойм гідротехнічних споруд гідроелектростанцій Дніпровського та Дністровського каскадів з метою для зниження ризиків на довкілля

    Ім'я:
    Марчук Микола
    E-mail: [email protected] Телефон: 380362635131 ЄДРПОУ:
    02071116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-002057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з відстеження моніторингу верифікації парникових газів

    Ім'я:
    Тетяна Боднар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508880786 ЄДРПОУ:
    34519280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 10:33

    Прийом пропозицій
    27 лип. 10:33 – 10 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    215 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-011273-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 90740000-6 Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення

    Ім'я:
    Світлана Сетченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674159600 ЄДРПОУ:
    44819434
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-006311-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по розробці науково-технічної документації

    Ім'я:
    Козуб Олена Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504258868 Веб сайт:
    http://brovteplo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    13711949
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-005199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення фізичних досліджень (Вимірювання об'ємної активності радону-222 в повітрі приміщення) згідно коду ДК 021:2015:90740000-6 Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення.

    Ім'я:
    Ірина ЯРЕМЧУК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382663044 ЄДРПОУ:
    42468330
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 151,33 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-009433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення (код ДК 021:2015 - 90740000-6): визначення еквівалентного та максимального рівнів звуку непостійних шумів

    Ім'я:
    Тендюк Аліна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365673160 Факс:
    +380365673160
    ЄДРПОУ:
    04386491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 125,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-010747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дослідження питної води

    Ім'я:
    Лехновський Андрій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322751703 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-011829-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення

    Ім'я:
    Анна Нікітченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536758486 ЄДРПОУ:
    04384687
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-08-003977-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення гідрохімічного аналізцу поверхневих стічних вод

    Ім'я:
    Биховченко Іван
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675473613 ЄДРПОУ:
    33018727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 192,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-005902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дезактивації виробів, забруднених радіоактивними речовинами та перевезення радіоактивного матеріалу за кодом ДК 021-2015: 90740000-6 – «Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення»

    Ім'я:
    Алла Пантеліївна Мєнасрія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675803840 Веб сайт:
    https://oood.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    02008342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    53 304,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-012163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення комплексних досліджень, розроблення рекомендацій з ревіталізації річки Плоска

    Ім'я:
    Бачинська Леся Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969608962 ЄДРПОУ:
    34971442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-15-009112-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015-90740000-6 "Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення" (Перевірка ефективності роботи пилогазоочисного обладнання, складання актів перевірки. Здійснення лабораторних досліджень атмосферного повітря та шумового навантаження на межі санітарно-захисної зони).

    Ім'я:
    Ірина Смолякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт:
    http://hts.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    87 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-07-005875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки нормативів гранично-допустимого скидання (ГДС) забруднюючих речовин у водні об'єкти із зворотними водами підприємства (2 випуски, у р.Дніпро) ; отримання дозволу на спеціальне водокористування (2 водозабори з р.Дніпро, 6 випусків) (ДК 021:2015 - 90740000-6 Послуги з відстеження, … моніторингу забруднювачів і відновлення)

    Ім'я:
    Олена Чепурко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633037259 Веб сайт:
    http://aulivoda.org.ua
    ЄДРПОУ:
    34621490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-06-004465-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновлення (Підготовка та проведення лабораторних вимірів кількісного та якісного складу зворотних вод)

    Ім'я:
    Мудь Василь Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382672445 Факс:
    +380382672445
    ЄДРПОУ:
    21312761
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-05-010986-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Покращення технічного та санітарного стану водойми, розташованої у парках "Озеро Левандівське" та "Піскові озера" (внесення добрив для очистки водойми, а також подальше спостереження за його станом)

    Ім'я:
    Бойко Ярина Тарасівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322975982 ЄДРПОУ:
    43326991
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 61 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro