Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90733100-5»
-
ID: UA-2026-07-30-010053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з проведення аналізів осаду стічних вод
Ім'я:Чорненький Василь ВолодимировиE-mail: [email protected] Телефон: 380960393309 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Очікувана вартість7 699,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-003241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення відбору проб для досліджень поверхневих вод щодо визначення гострої токсичності на ракоподібних Daphnia magna Straus річок Білоус, Стрижень та Десна в районі м. Чернігова (код за ЕЗС ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення)
Очікувана вартість100 119,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-008308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги оцінки стану поверхневих вод ХМТГ та тенденції його змін за період 2000-2025 років
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-001288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідробіологічні дослідження у межах довгострокового моніторингу стану водних об'єктів техноекосистеми та окремих фонових водойм для оцінки екологічного потенціалу
Ім'я:Кротких Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено13 трав. 09:42
Прийом пропозицій13 трав. 09:42 – 21 трав. 11:00Очікувана вартість218 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-009324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення відбору проб для досліджень поверхневих вод щодо визначення гострої токсичності на ракоподібних Daphnia magna Straus річок Білоус, Стрижень та Десна в районі м. Чернігова (код за ЕЗС ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення)
Оголошено5 трав. 14:31
Прийом пропозицій5 трав. 14:31 – 13 трав. 01:00Очікувана вартість130 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-21-009937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення вимірювань якості ливневих та госпфекальних стоків
Очікувана вартість88 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-009414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль підземних (грунтових) та поверхневих вод в районі розміщення Зміївської ТЕС з метою визначення впливу діяльності підприємства)
Оголошено3 бер. 14:26
Прийом пропозицій3 бер. 14:26 – 12 бер. 11:00Очікувана вартість92 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-012472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 90730000-3 - відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуга з відбору та хімічного аналізу виробничо-побутових та зливових стічних вод з наданням звітної документації (протоколів аналізів))
Ім'я:Корчевний Валерій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Оголошено25 лют. 16:41
Прийом пропозицій3 бер. 14:00 – 6 бер. 17:00Очікувана вартість90 308,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-12-003522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль стану підземних питних вод (надра) на ділянках Бишкінський та Куплевате Зміївського-2 родовища Зміївської ТЕС)
Оголошено12 лют. 11:13
Прийом пропозицій12 лют. 11:13 – 20 лют. 11:00Очікувана вартість320 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-11-015493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення контролю за якістю стічних вод, відбір проб та їх хімічний аналіз у кількості 34 випусків
Оголошено11 лют. 17:57
Прийом пропозицій11 лют. 17:57 – 19 лют. 19:00Очікувана вартість119 293,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-11-013431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV 90730000-3 по ДК 021:2015 «Відстеження, моніторінг забруднень і відновлення» (Визначення фактичних рівнів токсичності п’яти водовипусків зворотних вод підприємства для контролю відповідності їх якості встановленим нормативам токсичності). РПЗ-8.29.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено11 лют. 16:11
Прийом пропозицій11 лют. 16:11 – 19 лют. 10:00Очікувана вартість81 501,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-28-006729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з моніторингу навколишнього природного середовища
Ім'я:Шварова Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512589713 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728512Очікувана вартість49 077,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-20-006603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль підземних (грунтових) та поверхневих вод в районі розміщення Зміївської ТЕС з метою визначення впливу діяльності підприємства)
Оголошено20 січ. 11:59
Прийом пропозицій20 січ. 11:59 – 28 січ. 11:00Очікувана вартість69 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-17-014461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25П-487_90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторного аналізу якості води зі свердловини №1)
Оголошено17 вер. 2025 18:21
Прийом пропозицій17 вер. 2025 18:21 – 25 вер. 2025 15:00Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-26-013853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25П-437_90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторного аналізу якості води зі свердловини №1)
Оголошено26 серп. 2025 23:25
Прийом пропозицій26 серп. 2025 23:25 – 3 вер. 2025 15:00Очікувана вартість3 376,92 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-06-18-002108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з дослідження сумарної альфа- та бета-активності води радіометричним методом згідно ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено18 черв. 2025 10:26
Прийом пропозицій18 черв. 2025 10:26 – 26 черв. 2025 09:00Очікувана вартість4 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-12-012672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтроль гідробіологічного стану техноекосистеми ХАЕС та рівня розвитку загрозливих для експлуатації систем охолодження та водопостачання АЕС гідробіонтів
Ім'я:Кравчук Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено12 черв. 2025 17:26
Прийом пропозицій12 черв. 2025 17:26 – 25 черв. 2025 09:00Очікувана вартість164 960,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-06-009021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення відбору проб та аналізу поверхневих вод на визначення гострої токсичності на ракоподібних Daphnia magna Straus річок Білоус, Стрижень та Десна в районі м. Чернігів (код за ЕЗС ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення)
Очікувана вартість96 314,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-16-007895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення відбору проб та аналізу поверхневих вод на визначення гострої токсичності на ракоподібних Daphnia magna Straus річок Білоус, Стрижень та Десна в районі м. Чернігів (код за ЕЗС ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення)
Оголошено16 трав. 2025 14:45
Прийом пропозицій16 трав. 2025 14:45 – 25 трав. 2025 23:00Очікувана вартість100 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-28-009216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері охорони довкілля з метою визначення окремих гідрологічних характеристик роботи очисних споруд м. Золотоноша Черкаської області у створах вище та нижче за течією річки Суха Згар
Очікувана вартість94 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro