Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90721600-3»
-
ID: UA-2026-09-03-008179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з радіаційного захисту
Очікувана вартість1 020,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 90720000-0 Захист довкілля (деталізований ДК 021:2015 - 90721600-3 Послуги з радіаційного захисту)
Ім'я:Говорушко Дарина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384996451 ЄДРПОУ:02004829Очікувана вартість42 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90720000-0 Захист довкілля Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 (90721600-3 Послуги з радіаційного захисту)
Очікувана вартість49 891,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення випробувань з метою контролю дозоформувальних параметрів рентгендіагностичних апаратів
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість22 985,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з забезпечення індивідуального дозиметричного контролю з урахуванням нейтронного опромінення персоналу
Очікувана вартість1 121 505,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення радіаційних вимірюваню для контролю дозоформувальних та фізико-технічних параметрів рентгенодіагностичних медичних апаратів
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з радіаційного захисту. Вимірювання дози зовнішнього опромінювання людини.
Ім'я:Гаврилова Тетяна БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456551171 Факс:+380456554508ЄДРПОУ:01994238Очікувана вартість10 021,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроведення вимірювань в приміщенні з встановленим рентгенівським обладнанням
Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90720000-0 Захист довкілля (послуги по повірці законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі ЗТВ), перевірці метрологічних характеристик ЗВТ, які застосовуються поза сферою законодавчого регулювання)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість14 785,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90720000-0 Захист довкілля
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахист довкілля (вимірювання свинцевого еквіваленту засобів індивідуального захисту, обов'язки та вимірювання фізико-технічних (дозоформувуальних) параметрів рентгенодіагностичних апаратів, дозиметричний контроль робочих місць рентгенапаратів та прилеглих приміщень)
Очікувана вартість39 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90720000-0 Захист довкілля (90721600-3 Послуги з радіаційного захисту)
Очікувана вартість73 013,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 90720000-0 - Захист довкілля, а саме 90721600-3 - Послуги з радіаційного захисту (Послуги з проведення фізичних досліджень (вимірювання дози зовнішнього опромінення людини термолюмінесцентним методом (ІДК) )
Очікувана вартість3 347,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90720000-0 Захист довкілля
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість17 496,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 90720000-0 - Захист довкілля (визначення радіаційної ситуації, підготовка та обґрунтування протирадіаційних заходів на радіаційно небезпечному об'єкті)
Очікувана вартість188 101,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-011457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з радіаційного захисту
Очікувана вартість19 447,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-004243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювання рівня еквівалентності рівноважної об’ємної активності радону-222 у повітрі приміщень та вимірювання рівня потужності поглиненої дози зовнішнього гамма-випромінювання
Очікувана вартість2 336,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозробка допустимого рідинного скиду радіоактивних речовин Смолінської шахти у поверхневі водойми (радіаційно-гігієнічний регламент першої групи)
Ім'я:Будчана Тетяна ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Факс:+380565295920ЄДРПОУ:14309787Оголошено19 черв. 16:45
Прийом пропозицій19 черв. 16:45 – 27 черв. 10:00Очікувана вартість249 097,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-011967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення радіаційного обстеження активності ізотопів радону та потужності еквівалентної дози гамма випромінювання в повітрі приміщень найпростішого укриття
Очікувана вартість2 857,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-004558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90721600-3 Послуги з радіаційного захисту
Очікувана вартість2 857,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro