Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90715000-2»
-
ID: UA-2026-08-29-000536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуга з дослідження забруднень зворотної води на рівень токсичності
Оголошено29 серп. 16:02
Прийом пропозицій4 вер. 16:00 – 10 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-19-003355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивимірювання та дослідження повітря
Очікувана вартість3 708,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідження води на мікробіологічні та хімічні властивості та фізичні дослідження повітря
Очікувана вартість9 957,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90715000-2 Послуги з дослідження забруднень(Вимірювання потужності еквівалентної дози рентгенівського випромінювання на робочих місцях персоналу категорії "А")
Очікувана вартість776,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення фізичних досліджень (Вимірювання об'ємної активності радону-222 в повітрі приміщень)
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість10 313,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення фізичних досліджень (Вимірювання об'ємної активності радону-222 в повітрі приміщень)
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість8 874,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги на бактеріологічне дослідження стічної води
Очікувана вартість12 372,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по контролю за викидами забруднюючих речовин в атмосферу
Оголошено4 серп. 09:14
Прийом пропозицій4 серп. 09:14 – 12 серп. 13:00Очікувана вартість81 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-000380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги визначення рівня вмісту радона, оксиду вуглецю в повітрі.
Очікувана вартість961,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Оголошено3 лип. 15:38
Прийом пропозицій3 лип. 15:38 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90715200-4 - Послуги з дослідження інших видів забруднень (проведення санітарно-гігієнічних послуг, об'єм і зміст яких визначено специфікацією)
Ім'я:Максименко Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462724088 Факс:+380462724088ЄДРПОУ:02548895Очікувана вартість1 125,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідження показників радіаційно-гігієнічної якості підземних вод СТ «Позняки»
Ім'я:Пухальська Дар’яна АндріанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:40538421Очікувана вартість15 649,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги визначення рівня вмісту радона, оксиду вуглецю в повітрі
Очікувана вартість433,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідження води
Очікувана вартість8 254,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-004970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги визначення рівня вмісту радона, оксиду вуглецю в повітрі
Очікувана вартість7 000,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-011351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90710000-7 Екологічний менеджмент
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-012040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги на бактеріологічне дослідження стічної води
Ім'я:Стрельцова Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380953336866 Веб сайт: ЄДРПОУ:45462724Оголошено8 черв. 16:37
Прийом пропозицій8 черв. 16:37 – 16 черв. 10:00Очікувана вартість10 310,65 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-009846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення радіаційного обстеження
Очікувана вартість2 827,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дослідження інших видів забруднень (визначення радіонуклідного складу та питомої активності природних і штучних радіонкулідів в об'єкті природного середовища, визначення яєць ти лічинок гельмінтів, кишкових найпростіших в осаді стічних вод,кеці, мулі, тверді фракції с/г
стоків в грунті, піску і тв. побутових відходах) 90710000-7 Екологічний менеджмент Ім'я:Наталія СоколовськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671048007 Веб сайт: ЄДРПОУ:26243473Очікувана вартість830,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-004894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідження води на мікробіологічні та хімічні властивості та фізичні дослідження повітря
Очікувана вартість8 315,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro