Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90714100-6»
-
ID: UA-2020-09-29-004310-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюПослуги з інвентаризації виробничих відходів МФ ДП «АМПУ» та коригування реєстрової карти об’єкту утворення, оброблення та утилізація відходів
Оголошено29 вер. 2020 16:24
Прийом пропозицій29 вер. 2020 16:24 – 30 жовт. 2020 11:00Очікувана вартість66 030,51 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2020-07-28-001479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюПослуги з інвентаризації виробничих відходів МФ ДП «АМПУ» та коригування реєстрової карти об’єкту утворення, оброблення та утилізація відходів
Ім'я:Вязовик Наталья НиколаевнаE-mail: [email protected] Телефон: +380629400843 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728439Оголошено28 лип. 2020 14:13
Прийом пропозицій28 лип. 2020 14:13 – 28 серп. 2020 11:30Очікувана вартість66 030,51 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2018-09-27-001931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля планової діядьності
Ім'я:Ліска Сергій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380672553097 Факс:+380373821680Веб сайт: ЄДРПОУ:21448070Очікувана вартість18 553,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro