Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90711400-8»
-
ID: UA-2026-08-31-006835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Плугівська ділянка (свердловини №№ 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е)»
Оголошено31 серп. 14:32
Прийом пропозицій31 серп. 14:32 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Магерово-Шостаківська ділянка Ратського родовища (свердловини №№ 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 5а, 6)
Оголошено26 серп. 09:31
Прийом пропозицій26 серп. 09:31 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Кунин-Крехівська ділянка Ратського родовища (ділянка Крехівська: свердловини №№ 1, 2, 3, 4, 5; ділянка Кунинська: свердловини №№ 6, 7)»
Оголошено25 серп. 16:13
Прийом пропозицій25 серп. 16:13 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-003858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Рава-Руська ділянка Ратського родовища (свердловини № 11, 10, 12, 7, 8а, 9а)»
Оголошено26 серп. 11:20
Прийом пропозицій26 серп. 11:20 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-011697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності видобування питних підземних вод ділянки «Воля Добростанська Верещицького родовища»
Оголошено25 серп. 16:20
Прийом пропозицій25 серп. 16:20 – 4 вер. 10:00Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-004152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Ділянка Великополівська Верещицького родовища»
Оголошено25 серп. 11:30
Прийом пропозицій25 серп. 11:30 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-003389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Зарудцівське родовище (свердловини в селі Завадів: №№ 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а та в селі Зарудці: №№ 1а, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5,5а, 6а, 7, 7а, 8а, 8)»
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено25 серп. 11:05
Прийом пропозицій25 серп. 11:05 – 4 вер. 13:00Очікувана вартість560 000,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-002297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Вільшаниця» ділянка родовища Вільшаниця (свердловини №№ 1е, 2е, 3е)»
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено25 серп. 10:25
Прийом пропозицій25 серп. 10:25 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Керниця» Керницька ділянка родовища (свердловини №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6)»
Оголошено25 серп. 09:53
Прийом пропозицій25 серп. 09:53 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Кам’янобродівська ділянка Верещицького родовища»
Оголошено25 серп. 09:11
Прийом пропозицій25 серп. 09:11 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість560 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-008664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планової діяльності при експлуатації родовища «Ділянка Будзенська південна та Будзенська північна Верещицького родовища»
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено24 серп. 16:05
Прийом пропозицій24 серп. 16:05 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість560 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-005556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Ділянки Мокротинська 1 і Мокротинська 2 Мокротинського родовища (свердловини № 1а, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7а)»
Оголошено24 серп. 13:28
Прийом пропозицій24 серп. 13:28 – 2 вер. 15:00Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-005394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Ділянка Мальчицька Верещицького родовища (свердловини № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6)»
Оголошено24 серп. 13:18
Прийом пропозицій24 серп. 13:18 – 2 вер. 15:00Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-012359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація комплексних послуг по розробці та збору необхідної документації, технічного супроводу процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх її етапах до розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту про громадське обговорення щодо планованої діяльності в
межах лісового фонду Соснівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» Оголошено13 серп. 17:27
Прийом пропозицій13 серп. 17:27 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість820 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-003412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 90710000-7 Екологічний менеджмент (Проведення дозиметричного та вентиляційного контролю з оформленням технічного паспорта на рентгенівський кабінет)
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено31 лип. 11:46
Прийом пропозицій31 лип. 11:46 – 8 серп. 09:00Очікувана вартість42 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація комплексних послуг з розробки, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Проведення робіт з лісорозведення на площі понад 20 га» (далі – ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, а саме розміщення в Єдиному
реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень на території Баштанського надлісництва філії «Південний лісовий офіс Оголошено30 лип. 10:24
Прийом пропозицій30 лип. 10:24 – 7 серп. 12:00Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-010511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення післяпроектного моніторингу оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності проектів по Коростишівському надлісництву
Оголошено29 лип. 17:05
Прийом пропозицій29 лип. 17:05 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість208 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-002261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги розробки та підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля, технічний супровід процедури оцінки впливу на довкілля на всіх етапах до кінцевого результату, включаючи отримання висновку з оцінки впливу на довкілля планованої господарської діяльності з управління відходами по об’єкту: «Комплекс
з переробки твердих побутових відходів з системою збору, утилізації полігонного газу та виробництва електроенергії» Оголошено22 лип. 10:40
Прийом пропозицій22 лип. 10:40 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 926 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-21-003767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 90710000-7 Екологічний менеджмент (Проведення дозиметричного та вентиляційного контролю з оформленням технічного паспорта на рентгенівський кабінет)
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено21 лип. 11:28
Прийом пропозицій21 лип. 11:28 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість42 050,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-007561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація комплексних послуг по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, розміщення в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень по Іванківському
надлісництву Оголошено17 лип. 14:39
Прийом пропозицій17 лип. 14:39 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість820 000,00 грн
без ПДВЗавершена