Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90711300-7»
-
ID: UA-2026-08-03-007896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вимірювання показників якості стічних вод
Очікувана вартість8 420,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення Екологічного менеджмента лабораторних та інструментальних досліджень у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення
Очікувана вартість17 329,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з лабораторного вимірювання концентрацій забруднюючих речовин у пробах зворотних (стічних) вод за кодом ДК 021:2015 90710000-7 «Екологічний менеджмент».
Оголошено27 лип. 14:40
Прийом пропозицій27 лип. 14:40 – 4 серп. 08:00Очікувана вартість86 016,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-015146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість966,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-003952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджмент (Послуги з контролю дозоформуючих параметрів рентгенодіагностичних апаратів на предмет відповідності та придатності їх до використання; дозиметричний контроль засобів захисту в
рентгенівському кабінеті, суміжних приміщеннях та на прилеглих територіях) Очікувана вартість96 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-000808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість966,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-06-001382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Анна КолотE-mail: [email protected] Телефон: +380672590443, +380666554004 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 933,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-013773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Анна КолотE-mail: [email protected] Телефон: +380672590443, +380666554004 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість966,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-03-008548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Анна КолотE-mail: [email protected] Телефон: +380672590443, +380666554004 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість966,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-12-006176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90710000-7 Екологічний менеджмент
Оголошено12 серп. 2025 13:26
Прийом пропозицій12 серп. 2025 13:26 – 25 серп. 2025 12:00Очікувана вартість107 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-19-000005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення лабораторних досліджень води
Ім'я:Вінцковська Валерія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380633766282 ЄДРПОУ:02304230Очікувана вартість9 598,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-07-009708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 933,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-15-007209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Анна КолотE-mail: [email protected] Телефон: +380672590443, +380666554004 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість966,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-011331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90710000-7 Екологічний менеджмент
Оголошено13 трав. 2025 15:38
Прийом пропозицій13 трав. 2025 15:38 – 22 трав. 2025 12:00Очікувана вартість117 666,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2025-05-06-012519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВизначення фізико-хімічного складу стічних вод
Ім'я:Анна КолотE-mail: [email protected] Телефон: +380672590443, +380666554004 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 506,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-14-009207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з контролю дозоформуючих параметрів рентгенодіагностичних апаратів на предмет відповідності та придатності їх до використання; дозиметричний контроль засобів захисту в рентгенівському кабінеті, суміжних приміщеннях та на прилеглих територіях (ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджмент)
Очікувана вартість91 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-11-007031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналіз екологічних показників різних галузей, окрім будівництва
Очікувана вартість11 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-10-013058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідбір проб та хімічний аналіз води на 12 (дванадцять) елементів
Ім'я:Жмурко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442348125,380442346172,380505305177 ЄДРПОУ:02597232Очікувана вартість5 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-07-004532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний аналіз стічних вод
Ім'я:Анна КолотE-mail: [email protected] Телефон: +380672590443, +380666554004 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість966,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-17-011820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 90710000-7 Екологічний менеджмент (90711300-7 Аналіз екологічних показників різних галузей, окрім будівництва)
Очікувана вартість10 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro