Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90711000-4»

  • ID: UA-2026-08-31-006835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Плугівська ділянка (свердловини №№ 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е)»

    Ім'я:
    Вольська Христина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:32 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    560 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 23 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-001026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Магерово-Шостаківська ділянка Ратського родовища (свердловини №№ 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 5а, 6)

    Ім'я:
    Глова Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 09:31

    Прийом пропозицій
    26 серп. 09:31 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    560 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 23 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011521-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Кунин-Крехівська ділянка Ратського родовища (ділянка Крехівська: свердловини №№ 1, 2, 3, 4, 5; ділянка Кунинська: свердловини №№ 6, 7)»

    Ім'я:
    Глова Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:13

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:13 – 11 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    375 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-003858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Рава-Руська ділянка Ратського родовища (свердловини № 11, 10, 12, 7, 8а, 9а)»

    Ім'я:
    Воєвода Соломія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:20

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:20 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-25-011697-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності видобування питних підземних вод ділянки «Воля Добростанська Верещицького родовища»

    Ім'я:
    Калиняк Леся Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322751703 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:20

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:20 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    375 000,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-25-004152-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Ділянка Великополівська Верещицького родовища»

    Ім'я:
    Калиняк Леся Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322751703 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:30

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:30 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-25-003389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Зарудцівське родовище (свердловини в селі Завадів: №№ 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а та в селі Зарудці: №№ 1а, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5,5а, 6а, 7, 7а, 8а, 8)»

    Ім'я:
    Лемішовський Тарас Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:05

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:05 – 4 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    560 000,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-25-002297-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Вільшаниця» ділянка родовища Вільшаниця (свердловини №№ 1е, 2е, 3е)»

    Ім'я:
    Лемішовський Тарас Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:25

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:25 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    375 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-25-001493-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Керниця» Керницька ділянка родовища (свердловини №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6)»

    Ім'я:
    Калиняк Леся Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322751703 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:53

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:53 – 2 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-25-000678-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Кам’янобродівська ділянка Верещицького родовища»

    Ім'я:
    Калиняк Леся Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322751703 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:11

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:11 – 2 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    560 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-008664-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планової діяльності при експлуатації родовища «Ділянка Будзенська південна та Будзенська північна Верещицького родовища»

    Ім'я:
    Лемішовський Тарас Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:05

    Прийом пропозицій
    24 серп. 16:05 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    560 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-24-005556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Ділянки Мокротинська 1 і Мокротинська 2 Мокротинського родовища (свердловини № 1а, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7а)»

    Ім'я:
    Воєвода Соломія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 13:28

    Прийом пропозицій
    24 серп. 13:28 – 2 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-005394-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Ділянка Мальчицька Верещицького родовища (свердловини № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6)»

    Ім'я:
    Воєвода Соломія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    24 серп. 13:18 – 2 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    375 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-14-009897-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Організація комплексних послуг з розробки, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, а саме розміщення в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень

    Ім'я:
    Костюк Анна Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380372541881 ЄДРПОУ:
    45495765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    14 серп. 15:43 – 22 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    916 666,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-012359-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Організація комплексних послуг по розробці та збору необхідної документації, технічного супроводу процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх її етапах до розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту про громадське обговорення щодо планованої діяльності в … межах лісового фонду Соснівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України»

    Ім'я:
    Лесько Оксана Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505770733 ЄДРПОУ:
    45601597
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 17:27

    Прийом пропозицій
    13 серп. 17:27 – 23 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    820 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-03-007896-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з вимірювання показників якості стічних вод

    Ім'я:
    Тетяна Жукова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457923741 ЄДРПОУ:
    32631821
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 420,69 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-003412-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 90710000-7 Екологічний менеджмент (Проведення дозиметричного та вентиляційного контролю з оформленням технічного паспорта на рентгенівський кабінет)

    Ім'я:
    Валентина Миколаївна Гайдай
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:
    02006113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 11:46

    Прийом пропозицій
    31 лип. 11:46 – 8 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    42 050,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-001696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Організація комплексних послуг з розробки, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Проведення робіт з лісорозведення на площі понад 20 га» (далі – ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, а саме розміщення в Єдиному … реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень на території Баштанського надлісництва філії «Південний лісовий офіс

    Ім'я:
    Артюх Юлія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380959319935 ЄДРПОУ:
    45620164
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 10:24

    Прийом пропозицій
    30 лип. 10:24 – 7 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    800 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-010511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі здійснення післяпроектного моніторингу оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності проектів по Коростишівському надлісництву

    Ім'я:
    Матущак Наталя Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976928663 ЄДРПОУ:
    45530596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 17:05

    Прийом пропозицій
    29 лип. 17:05 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    208 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-002143-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення Екологічного менеджмента лабораторних та інструментальних досліджень у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення

    Ім'я:
    Альциванович Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935695642 ЄДРПОУ:
    05497146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 329,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 29 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro