Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90710000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-010522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Розроблення місцевого плану управління відходами Ходорівської міської територіальної громади до 2034 року»
Ім'я:Гарапа Христина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671700578 Факс:+380323953331ЄДРПОУ:26269449Оголошено3 вер. 16:26
Прийом пропозицій3 вер. 16:26 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозробка місцевого плану управління відходами Трускавецької міської територіальної громади до 2034 року (ДК 021:2015: 90710000-7 - Екологічний менеджмент)
Оголошено3 вер. 11:57
Прийом пропозицій3 вер. 11:57 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.)
Оголошено1 вер. 15:45
Прийом пропозицій1 вер. 15:45 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-006904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення «Місцевого плану управління відходами (МПУВ) у Музиківській сільській територіальній громаді Херсонського району Херсонської області на 2026- 2035 роки
Ім'я:Людмила КолісніченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663858582 Веб сайт: ЄДРПОУ:26347865Оголошено1 вер. 14:38
Прийом пропозицій1 вер. 14:38 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних санітарних рубок та суцільних рубок головного користування» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси
України» Оголошено31 серп. 14:40
Прийом пропозицій31 серп. 14:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Плугівська ділянка (свердловини №№ 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е)»
Оголошено31 серп. 14:32
Прийом пропозицій31 серп. 14:32 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення місцевого плану управління відходами Стрийської міської територіальної громади
Оголошено31 серп. 14:13
Прийом пропозицій31 серп. 14:13 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-29-000536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуга з дослідження забруднень зворотної води на рівень токсичності
Оголошено29 серп. 16:02
Прийом пропозицій4 вер. 16:00 – 10 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-006553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення місцевого плану управління відходами Нововолинської міської територіальної громади Волинської області
Оголошено31 серп. 09:14
Прийом пропозицій31 серп. 09:14 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-007830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з екологічного менеджменту, організації комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування
та рубок формування та оздоровлення лісів на території філії «Довжанське лісомисливське господарство» №21/01-6688/1 від 07.05.2024 року» Оголошено27 серп. 14:33
Прийом пропозицій27 серп. 14:33 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкологічний менеджмент, організація комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування на території
лісового фонду філії «Стрийське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» № 21/01-202332210498/1 від 24.07.2023 року» Оголошено27 серп. 14:09
Прийом пропозицій27 серп. 14:09 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з екологічного менеджменту, організації комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування
та рубок формування та оздоровлення лісів на території філії «Великобичківське лісомисливське господарство» №21/01-10063/1 від 05.02.2025 року» Оголошено27 серп. 11:53
Прийом пропозицій27 серп. 11:53 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з екологічного менеджменту, організації комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування та
рубок формування та оздоровлення лісів на території філії «Брошнівське лісове господарвство» ДП «Ліси України» від 31.05.2024р. № 21/01-7330/1 Оголошено27 серп. 11:29
Прийом пропозицій27 серп. 11:29 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-003858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Рава-Руська ділянка Ратського родовища (свердловини № 11, 10, 12, 7, 8а, 9а)»
Оголошено26 серп. 11:20
Прийом пропозицій26 серп. 11:20 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Магерово-Шостаківська ділянка Ратського родовища (свердловини №№ 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 5а, 6)
Оголошено26 серп. 09:31
Прийом пропозицій26 серп. 09:31 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Кунин-Крехівська ділянка Ратського родовища (ділянка Крехівська: свердловини №№ 1, 2, 3, 4, 5; ділянка Кунинська: свердловини №№ 6, 7)»
Оголошено25 серп. 16:13
Прийом пропозицій25 серп. 16:13 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення стратегічної екологічної оцінки проєкту плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації стратегії збалансованого розвитку Вінницької області на період до 2027 року
Ім'я:ван Дорст Зоя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432661427 Факс:0988570590ЄДРПОУ:40391900Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-011036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення громадських слухань з оцінки впливу на довкілля
Ім'я:Мар'яна Юріївна КанськаE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість15 875,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення місцевого плану управління відходами Гончарівської селищної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області до 2033 року (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент)
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки та підготовки проекту оцінки впливу на довкілля ОВД (Реконструкція каналізаційних очисних споруд міста Шумськ Тернопільської області проєктної потужності 660 м. куб. на добу).
Очікувана вартість180 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro