Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90700000-4»

  • ID: UA-2026-09-01-008900-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.)

    Ім'я:
    Філоненко Аліна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457255412 ЄДРПОУ:
    00131334
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:45

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:45 – 18 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    277 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 10 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006904-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розроблення «Місцевого плану управління відходами (МПУВ) у Музиківській сільській територіальній громаді Херсонського району Херсонської області на 2026- 2035 роки

    Ім'я:
    Людмила Колісніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663858582 Веб сайт:
    http://muz-rada.com.ua
    ЄДРПОУ:
    26347865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:38

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:38 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    272 589,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Контроль за вмістом викидів забруднюючих речовин в атмосферу

    Ім'я:
    Ємельянцев Дмитро
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504544191 ЄДРПОУ:
    00213428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 08:50

    Прийом пропозицій
    7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    82 009,56 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних санітарних рубок та суцільних рубок головного користування» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси … України»

    Ім'я:
    Аніськина Жанна Eдуардівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993065707 ЄДРПОУ:
    45625546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:40

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:40 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 050 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Плугівська ділянка (свердловини №№ 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е)»

    Ім'я:
    Вольська Христина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:32 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    560 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ЦОЗ-26П_206_ВО: Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерела викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)

    Ім'я:
    Іванчук Євген Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444069178 ЄДРПОУ:
    40081352
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:53

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:53 – 8 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 16 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розроблення місцевого плану управління відходами Стрийської міської територіальної громади

    Ім'я:
    Круць Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324571289 ЄДРПОУ:
    43971810
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:13

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:13 – 8 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    416 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 2 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005119-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

    Ім'я:
    Андрій Остринський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт:
    http://swrailway.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40081221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:17

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:17 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    37 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003662-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення інструментальних вимірювань викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Радченко Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994277883 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:59

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:59 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    63 196,93 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 9 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга з дослідження забруднень зворотної води на рівень токсичності

    Ім'я:
    Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"
    E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 ЄДРПОУ:
    01056273
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 16:02

    Прийом пропозицій
    4 вер. 16:00 – 10 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    32 799,06 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 10 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    (ПК-26П_0358_ВО) Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря

    Ім'я:
    Шатохін Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443097273 ЄДРПОУ:
    41022900
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:21

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:21 – 7 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    53 137,82 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 19 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006553-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розроблення місцевого плану управління відходами Нововолинської міської територіальної громади Волинської області

    Ім'я:
    Інна Токарева
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977920778 ЄДРПОУ:
    35104016
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 09:14 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    506 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 11 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-007830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з екологічного менеджменту, організації комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування … та рубок формування та оздоровлення лісів на території філії «Довжанське лісомисливське господарство» №21/01-6688/1 від 07.05.2024 року»

    Ім'я:
    Петрівський Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955795060 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:33

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:33 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    200 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-007187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Екологічний менеджмент, організація комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування на території … лісового фонду філії «Стрийське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» № 21/01-202332210498/1 від 24.07.2023 року»

    Ім'я:
    Петрівський Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955795060 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:09

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:09 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    200 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-004402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з екологічного менеджменту, організації комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування … та рубок формування та оздоровлення лісів на території філії «Великобичківське лісомисливське господарство» №21/01-10063/1 від 05.02.2025 року»

    Ім'я:
    Петрівський Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955795060 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:53

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:53 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    229 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-003823-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з екологічного менеджменту, організації комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроєктного моніторингу планової діяльності згідно Висновку оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування та … рубок формування та оздоровлення лісів на території філії «Брошнівське лісове господарвство» ДП «Ліси України» від 31.05.2024р. № 21/01-7330/1

    Ім'я:
    Петрівський Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955795060 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:29

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:29 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    180 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-003858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Рава-Руська ділянка Ратського родовища (свердловини № 11, 10, 12, 7, 8а, 9а)»

    Ім'я:
    Воєвода Соломія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:20

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:20 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-001026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Магерово-Шостаківська ділянка Ратського родовища (свердловини №№ 1, 2, 3, 4, 4б, 5, 5а, 6)

    Ім'я:
    Глова Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 09:31

    Прийом пропозицій
    26 серп. 09:31 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    560 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 1 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розроблення місцевого плану управління відходами Добрянської селищної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області до 2033 року

    Ім'я:
    Світлана Мартюшова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380999510851 ЄДРПОУ:
    04412403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 21:05

    Прийом пропозицій
    25 серп. 21:05 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    130 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011997-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з моніторингу та звітності викидів парникових газів (НЯ ТЕЦ)

    Ім'я:
    Альона Насадюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671621506 Веб сайт:
    http://www.naftogazteplo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    42399765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:31

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:31 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 11 г. 2 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro