Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90670000-4»

  • ID: UA-2022-02-18-000526-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Послуги з дезінсекції та делаврації комарів та мошки з застосуванням біологічного методу обробляння біологічними матеріалами

    Ім'я:
    Макухіна Валентина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380553432107 Факс:
    +380553432126
    ЄДРПОУ:
    03355695
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лют. 2022 09:59

    Прийом пропозицій
    18 лют. 2022 09:59 – 6 бер. 2022 09:30
    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001109-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі знищення/ліквідації гнізд шершнів в Криворізька гімназія № 61 Криворізької міської ради за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Дмитра Войчишина, буд. 5

    Ім'я:
    Ірина Мальченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979408173 Веб сайт:
    http://ternivo.dnepredu.com
    ЄДРПОУ:
    02142307
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дератизація з використанням виготовленої отрутопринади

    Ім'я:
    Ольга Шиліна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956219652 ЄДРПОУ:
    00181711
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 779,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009665-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій(Послуги з дезінфікування в м. Вінниця, вул. Київська, буд. 136)

    Ім'я:
    Олександр Ільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963640660 ЄДРПОУ:
    13342297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004401-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій

    Ім'я:
    Максим Прокопів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965755927 ЄДРПОУ:
    22372802
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-001955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (дератизація)

    Ім'я:
    Марія Гайдук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977022421 ЄДРПОУ:
    43967494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-001191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій (Дезінфекція (знищення кліщів))

    Ім'я:
    Сергій Очеретяний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444228597 Веб сайт:
    http://www.ucrf.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01181765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-009479-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оплата послуг, пов'язаних з утриманням будинків та прибудинкових територій, а саме: послуги з дератизації навчальних будівель НУ "ОЮА"

    Ім'я:
    Пшеничний Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380482340809 ЄДРПОУ:
    20933314
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 837,54 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008484-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій (дезінфекція вододжерела з промивкою водопровідної системи)

    Ім'я:
    Зубак Любов Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:
    +380313123008
    ЄДРПОУ:
    02143413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-013565-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дезінсекції на території КП "Фортеця" ДК 021-2015 (CPV) 90670000-4 - Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій

    Ім'я:
    Ольга Швець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966279020 Веб сайт:
    http://akkerman-fort.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    37759780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    195 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-010536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з санітарно-гігієнічної обробки територій за кодом СPV ДК 021:2015-90670000-4 Послуги з дезінфекування та дератизування міських і сільських територій (Послуга з дезінсекція приміщення кухні КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня»)

    Ім'я:
    Лузін Віталій Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:
    +380373121264
    ЄДРПОУ:
    02005875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-006547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дезінфекції в закладах освіти Вигодянської сільської ради

    Ім'я:
    Скєрлік Оксана Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380732231531 ЄДРПОУ:
    44143464
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    56 616,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-004587-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дезінфекції в закладах дошкільної освіти Вигодянської сільської ради

    Ім'я:
    Скєрлік Оксана Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380732231531 ЄДРПОУ:
    44143464
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 567,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-009901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги професійної дезінсекційної дератизації

    Ім'я:
    Дмитро Савко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504518284 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-molodizhnij-centr-dnipra-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    19093033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-008739-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Детаризація

    Ім'я:
    Ковтун Ганна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673636979 ЄДРПОУ:
    24170505
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 810,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-003749-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015: 90670000-4 "Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій" (Послуги дезінсекції та дератизації приміщень)

    Ім'я:
    Наталія Рошко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506065886 ЄДРПОУ:
    33985449
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 720,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-004998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дератизації, дезінфекції, дезинсекції ( Код ДК 021:2015: 90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій)

    Ім'я:
    Валентина Єрмакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443440318 Веб сайт:
    http://zoo.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    02221171
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-000487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дератизації

    Ім'я:
    Деде Дмитро Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487053440 Факс:
    +380487053447
    ЄДРПОУ:
    35303608
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 226,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-006087-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій (дезинсекція відкритих території (акарицидна обробка) закладів освіти та дошкільних закладів)

    Ім'я:
    Деркач Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380986283259 ЄДРПОУ:
    04334583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 155,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-009033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акарицидні заходи

    Ім'я:
    Борсук-Бернадин Галина Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973324718 ЄДРПОУ:
    04393462
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 213 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro