Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90611000-3»
-
ID: UA-2026-08-27-012378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою (прибирання узбіч вулиць в с.Тростянець Ямпільської ТГ")
Очікувана вартість21 695,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання та підмітання вулиць
Очікувана вартість99 882,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою (прибирання територій загального користування)
Оголошено7 серп. 15:52
Прийом пропозицій7 серп. 15:52 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-007728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою(обкошування узбіч вулиць в м.Ямпіль)
Очікувана вартість26 101,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів (очищення територій від бруду та сміття до 10 см)
Оголошено17 лип. 16:25
Прийом пропозицій17 лип. 16:25 – 25 лип. 00:01Очікувана вартість769 183,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-15-009566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з ручного та механізованого прибирання узбіч, обкошування, видалення порослі та сміття (ДК 021:2015: 90610000-6 - Послуги з прибирання та підмітання вулиць)
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання вулиць на території Великобірківської громади
Очікувана вартість14 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги благоустрою, впорядкування території села Стара Красношора
Ім'я:Іліуц-Істратій Адріана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380986403649 Факс:+380373563348ЄДРПОУ:04418127Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання території Замовника
Очікувана вартість48 596,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-002145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиутримання доріг,тротуарів,мостів,зимове утримання доріг комунальної власності, послуги із благоустрою населених пунктів села Жежелів (послуги екскаватора навантажувача JCB ЗСХ)
Очікувана вартість5 599,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-001317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання в належному санітарному стані доріг комунальної власності с.Пляхова (послуги екскаватора по очистці узбічь) Послуги із благоустрою населених пунктів.
Очікувана вартість11 199,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-013329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з очищення проїзджої частини доріг від пилу та бруду по вул.Свободи в м.Ямпіль Могилів-Подільського району Вінницької області
Очікувана вартість86 888,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-010390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання вулиць на тереторії Великобірківської громади
Очікувана вартість12 804,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-001477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги екскаватора по очистці узбічь
Очікувана вартість6 999,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-010584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій населених пунктів шляхом надання послуг з прибирання та підмітання вулиць Гніванської міської територіальної громади
Очікувана вартість2 078 083,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-012353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90611000-3 "Послуги з прибирання вулиць". Послуги з прибирання вулиць в селі Мішково - Погорілове та селищі Святомиколаївка Миколаївського району Миколаївської області
Очікувана вартість64 644,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-006249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-90611000-3 – Послуги з прибирання вулиць – Послуги з благоустрою територій (прибирання та утримання територій навколо водойм та інших територій) Сихівського району
Оголошено18 трав. 13:10
Прийом пропозицій18 трав. 13:10 – 26 трав. 09:00Очікувана вартість700 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-014453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлагоустрій населених пунктів шляхом надання послуг з прибирання та підмітання вулиць Гніванської міської територіальної громади
Оголошено12 трав. 17:18
Прийом пропозицій12 трав. 17:18 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 078 086,24 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-003381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчищення доріг від бруду та залишків технічних матеріалів на території Єрківської ТГ
Очікувана вартість45 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-005272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів (очищення територій від бруду та сміття до 10 см)
Оголошено29 квіт. 12:24
Прийом пропозицій29 квіт. 12:24 – 7 трав. 00:01Очікувана вартість787 174,06 грн
без ПДВЗавершена