Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90600000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-008446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вивезення рідких побутових відходів
Оголошено2 вер. 14:36
Прийом пропозицій2 вер. 14:36 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Оголошено1 вер. 13:13
Прийом пропозицій1 вер. 13:13 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додаткові послуги)
Оголошено31 серп. 23:31
Прийом пропозицій31 серп. 23:31 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання та прибирання об’єктів благоустрою на території Шевченківського району в м. Дніпрі (Благоустрій населених пунктів)
Оголошено31 серп. 17:28
Прийом пропозицій31 серп. 17:28 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою (прибирання територій загального користування)
Оголошено27 серп. 16:18
Прийом пропозицій27 серп. 16:18 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо благоустрою території міста Обухів – прибирання території міста
Оголошено27 серп. 11:06
Прийом пропозицій27 серп. 11:06 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2022-02-18-000526-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПослуги з дезінсекції та делаврації комарів та мошки з застосуванням біологічного методу обробляння біологічними матеріалами
Ім'я:Макухіна Валентина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380553432107 Факс:+380553432126ЄДРПОУ:03355695Оголошено18 лют. 2022 09:59
Прийом пропозицій18 лют. 2022 09:59 – 6 бер. 2022 09:30 -
ID: UA-2026-09-02-008412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015 - 90670000-4 - Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій (Акарицидна обробка на відкритій поверхні в ЗДО с.Лапаївка)
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість2 016,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
Ім'я:Куриленко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380664730782 ЄДРПОУ:32827468Очікувана вартість191 666,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 90610000-6 «Послуги з прибирання та підмітання вулиць" (зовнішнє впорядкування території, прилеглої до будівлі Шацького районного суду Волинської області)
Ім'я:Савонюк Анна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332773310 Факс:+380332773310ЄДРПОУ:26276277Очікувана вартість9 638,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиасенізаційні послуги
Очікувана вартість3 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги прибирання комбінованою дорожньою машиною FORD CARGO
Очікувана вартість99 769,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015: 90610000-6 - Послуги з прибирання та підмітання вулиць (Прибирання вул.Подільська та вул. Свободи, с-ще Гриців, Шепетівського району, Хмельницької області)
Очікувана вартість8 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з додаткового санітарного утримання та прибирання об’єктуточно звучить і складування та вивозу відходів пасажирської набережної
Очікувана вартість65 149,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання й асенізації трактором МТЗ-82 для міських і сільських громад та супутні послуги
Очікувана вартість15 951,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі знищення/ліквідації гнізд шершнів в Криворізька гімназія № 61 Криворізької міської ради за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Дмитра Войчишина, буд. 5
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 90640000-5: Послуги з очищення та спорожнення стічних канав (Видатки з благоустрою (поточний ремонт) розчищення водовідвідних канав на Полі Скорботи та на кладовищі по вул. 22 Січня у м. Дрогобичі Львівської області)
Ім'я:Суда Володимир СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380972284489 ЄДРПОУ:43032947Очікувана вартість116 145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДератизація з використанням виготовленої отрутопринади
Очікувана вартість3 779,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90610000-6-Послуги з прибирання та підмітання вулиць (Послуги з прибирання та підмітання вулиць Зорянської сільської ради)
Очікувана вартість14 641,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою (прибирання узбіч вулиць в с.Тростянець Ямпільської ТГ")
Очікувана вартість21 695,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro