Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90533000-2»
-
ID: UA-2026-08-25-005233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПошарове ущільнення сміття та очищення ділянки від сміття чи будівельних залишків
Ім'я:Скороход Ріта ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989304809 Факс:+380989304809ЄДРПОУ:04415531Очікувана вартість56 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУпорядкування сміттєзвалища (підгортання та ущільнення сміття) вул. Центральна с. Конятин Конятинської сільської ради за ДК 021:2015 90530000-1 - Утримання сміттєзвалищ
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Рекультивація несанкціонованого сміттєзвалища, забезпечення екологічно безпечного зберігання і захоронення відходів»
Оголошено12 серп. 10:43
Прийом пропозицій12 серп. 10:43 – 20 серп. 11:00Очікувана вартість208 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-001326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекультивація міського сміттєзвалища, забезпечення екологічно безпечного зберігання і захоронення відходів
Оголошено12 серп. 09:51
Прийом пропозицій12 серп. 09:51 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-001970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозкопування та впорядкування Підволочиського сміттєзвалища
Оголошено4 серп. 10:22
Прийом пропозицій4 серп. 10:22 – 12 серп. 18:00Очікувана вартість160 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-007528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою населених пунктів, а саме, облаштування сміттєзвалища за адресою: с. Степанівка, Роздільнянський район, Одеська область з метою забезпечення його належного санітарного стану та дотримання сучасних вимог екологічної безпеки
Оголошено3 серп. 15:10
Прийом пропозицій3 серп. 15:10 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість832 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-002229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекультивація територій полігонів твердих побутових відходів на території Теофіпольської територіальної громади
Ім'я:Репецька Зоя МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975618381 Веб сайт: ЄДРПОУ:04405774Оголошено17 лип. 10:50
Прийом пропозицій17 лип. 10:50 – 25 лип. 18:00Очікувана вартість252 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-003444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по користуванню звалищем для управління рідкими побутовими відходами
Очікувана вартість70 596,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-001760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із благоустрою сміттєзвалища населеного пункту Ладижинка, Уманського району, Черкаської області
Очікувана вартість99 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-001502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекультивація міського сміттєзвалища, забезпечення екологічно безпечного зберігання і захоронення відходів
Оголошено18 бер. 09:41
Прийом пропозицій18 бер. 09:41 – 26 бер. 11:00Очікувана вартість140 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-17-003301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів (Утримання сміттєзвалищ)
Оголошено17 бер. 10:48
Прийом пропозицій17 бер. 10:48 – 25 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-08-000172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території м. Тячів, с. Тячівка, с.Лази, с. Руське Поле та с. Округла Тячівської ОТГ, Закарпатської області, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 90530000-1 – утримання сміттєзвалища
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Оголошено8 бер. 12:29
Прийом пропозицій8 бер. 12:29 – 16 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість523 088,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-23-015618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території м. Тячів, с. Тячівка, с.Лази, с. Руське Поле та с. Округла Тячівської ОТГ, Закарпатської області, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 90530000-1 – утримання сміттєзвалища
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Оголошено23 лют. 20:51
Прийом пропозицій23 лют. 20:51 – 3 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість523 088,40 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-22-014027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по користуванню звалищем для управління рідкими побутовими відходами
Очікувана вартість58 986,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-008823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання в належному санітарно-технічному стані об'єктів благоустрою
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість17 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-22-005550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекультивація міського сміттєзвалища, забезпечення екологічно безпечного зберігання і захоронення відходів
Оголошено22 жовт. 2025 11:52
Прийом пропозицій22 жовт. 2025 11:52 – 30 жовт. 2025 13:00Очікувана вартість155 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-15-016416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУпорядкування сміттєзвалища (підгортання та ущільнення сміття) вул. Центральна с. Конятин Конятинської сільської ради за ДК 021:2015 90530000-1 - Утримання сміттєзвалищ
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-03-005707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підгортання побутових відходів на території Білозірської сільської територіальної громади
Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-011957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища в с.Сторонибаби Золочівського району Львівської області
Ім'я:Сабадаш Ганна ТеодозіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380326422342 Факс:+380380326422ЄДРПОУ:04372773Очікувана вартість99 655,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-004511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпорядкування сміттєзвалищ на території Затурцівської сільської ради (код ДК 021:2015:90533000-2 - Послуги з управління сміттєзвалищами)
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro