Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90524000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-011142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата послуг по вивезенню для утилізації шприців, масок, халатів
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість3 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення побутових відходів
Ім'я:Шляхтур Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380957440492 Факс:+380957440492ЄДРПОУ:21754200Очікувана вартість13 767,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтилізація медичних відходів
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Надання послуг у сфері управління відходами) назва відходів: Лікарські препарати інші, ніж зазначені за кодом 18 01 08 (D13. D15.D10)
Очікувана вартість5 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з управління медичними відходами (18 01 03* відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та
небезпечними відходами Оголошено7 серп. 10:17
Прийом пропозицій18 серп. 00:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість840 429,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами.
Оголошено6 серп. 15:49
Прийом пропозицій6 серп. 15:49 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість229 265,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-003008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90524200-8- Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90524200-8- Послуги з утилізації медичних відходів)
Очікувана вартість5 999,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90524200-8- Послуги з утилізації медичних відходів)
Очікувана вартість5 998,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги в сфері управління з відходами
Оголошено29 лип. 13:09
Прийом пропозицій29 лип. 13:09 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість320 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-008151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації управління небезпечними відходами: комплекс операцій збирання , перевезення з подальшим обробленням небезпечних відходів, які утворюються в результаті господарської діяльності Замовника.
Оголошено28 лип. 15:04
Прийом пропозицій28 лип. 15:04 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість225 525,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-001105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга у сфері поводження з медичними та небезпечними відходами
Оголошено28 лип. 09:41
Прийом пропозицій28 лип. 09:41 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість55 085,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління небезпечними відходами на комплекс операції із збирання та оброблення небезпечних відходів, та такими, що не є небезпечними, які утворюються в результаті господарської діяльності Замовника. Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання
виникненню інфекції - ДК021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Оголошено24 лип. 16:37
Прийом пропозицій24 лип. 16:37 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-002293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утилізації медичних відходів
Оголошено22 лип. 10:43
Прийом пропозицій22 лип. 10:43 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з управління медичними відходами (18 01 03* відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та
небезпечними відходами (90524000-6 - Послуги у сфері поводження з медичними відходами) Оголошено20 лип. 17:22
Прийом пропозицій27 лип. 00:00 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість840 445,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-010181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління медичними та небезпечними відходами. (18 01 03* Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекцій ). Послуги з управління медичними та небезпечними відходами. (18 01 03* Відходи, збирання та видалення яких обумовлено
спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекцій ). Послуги з управління медичними та небезпечними відходами. (18 01 08* Цитотоксичні та цитостатичні лікарськими препаратами). (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 90524000-6 «Послуги у сфері поводження з медичними відходами»). Оголошено20 лип. 16:52
Прийом пропозицій20 лип. 16:52 – 28 лип. 23:00Очікувана вартість566 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-005614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління відходами, що утворюються в результаті господарської діяльності Замовника (код за ДК 021:2015: 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із збирання, вилучення, перевезення, зберігання, оброблення та забезпечення знешкодження або видалення відходів (операції з управління відходами)
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість178 074,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації управління небезпечними відходами, ДК 021:2015 код 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами.
Оголошено6 лип. 14:17
Прийом пропозицій6 лип. 14:17 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 513,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-000541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90524200-8 Послуги з утилізації/видалення медичних відходів
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-010592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено24 черв. 15:44
Прийом пропозицій24 черв. 15:44 – 3 лип. 12:00Очікувана вартість67 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась