Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90523000-9»
-
ID: UA-2026-08-27-001124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління відходами
Оголошено27 серп. 09:37
Прийом пропозицій27 серп. 09:37 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-011030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління відходами (збирання, перевезення, оброблення) Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи
Оголошено21 серп. 15:48
Прийом пропозицій21 серп. 15:48 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 450,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-010710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління відходами. Абсорбенти, фільтрувальні матеріали, обтиральне ганчір'я та захисний одяг (промаслене ганчір'я та відпрацьовані масляні фільтра)
Оголошено17 серп. 16:18
Прийом пропозицій17 серп. 16:18 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 960,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-000569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління відходами небезпечними
Оголошено6 серп. 09:09
Прийом пропозицій6 серп. 09:09 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість141 770,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-010396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 лип. 16:14
Прийом пропозицій28 лип. 16:14 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість117 120,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-30-014486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління небезпечними відходами: комплекс послуг з управління відходами,збирання,перевезення, зберігання, оброблення,відновлення та/або видалення відходів код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Очікувана вартість22 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги в сфері управління з відходами
Ім'я:Стрельцова Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380953336866 Веб сайт: ЄДРПОУ:45462724Оголошено4 черв. 16:29
Прийом пропозицій4 черв. 16:29 – 12 черв. 10:00Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-009717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації управління небезпечними відходами: Код ДК 021:2015 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено2 черв. 15:11
Прийом пропозицій2 черв. 15:11 – 10 черв. 08:00Очікувана вартість1 650 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-004317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління небезпечними відходами на комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів та такими, що не є небезпечними, які утворюються в результаті господарської діяльності Замовника: Жири та суміші олій від олійно-водної сепарації, що містять лише харчові олії та жири;
Батареї та акумулятори, віднесені до кодів 16 06 01, 16 06 02, 16 06 03 та невідсортовані батареї і акумулятори, що містять ці батареї; Свінцеві батареї, Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість9 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-000546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)
Оголошено21 трав. 09:03
Прийом пропозицій21 трав. 09:03 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість145 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-011060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВивезення та подальша утилізація небезпечних відходів
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено13 трав. 15:50
Прийом пропозицій19 трав. 16:00 – 22 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість631 740,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено11 трав. 12:25
Прийом пропозицій11 трав. 12:25 – 19 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість95 137,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-010784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26П-238_90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління небезпечними відходами)
Оголошено29 квіт. 16:15
Прийом пропозицій29 квіт. 16:15 – 7 трав. 15:00Очікувана вартість224 830,36 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-012308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління відходами (люмінесцентні лампи)
Ім'я:Турчина Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено24 квіт. 16:12
Прийом пропозицій24 квіт. 16:12 – 2 трав. 18:00Очікувана вартість320 460,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-005975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Закарпатська область
Оголошено17 квіт. 12:29
Прийом пропозицій17 квіт. 12:29 – 27 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість448 350,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-005823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Львівська область
Оголошено17 квіт. 12:22
Прийом пропозицій17 квіт. 12:22 – 27 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість418 512,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-005145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Івано-Франківська область
Оголошено17 квіт. 11:55
Прийом пропозицій17 квіт. 11:55 – 27 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість746 740,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-012555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління відходами (мул з автомобільної мийки)
Ім'я:Павлушкова Ірина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501602636 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Очікувана вартість153 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-006891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблення відходів
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-006529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗберігання з подальшою утилізацією Шин
Очікувана вартість792,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro