Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90513000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-006480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері управління відходами, що не є небезпечними (оброблення)
Оголошено31 серп. 14:20
Прийом пропозицій31 серп. 14:20 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із захоронення/утилізації твердих побутових відходів на сміттєзвалищі (ДК 021:2015:90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Ім'я:Скібіцька Галина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666143377 Факс:+380323437474ЄДРПОУ:32750139Оголошено31 серп. 12:20
Прийом пропозицій31 серп. 12:20 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-21-012690-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з утилізації побутових відходів у місті Харкові (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям) Лот № 1: послуги з утилізації побутових відходів за адресою: 61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4 за кодом ДК
021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям; Лот № 2: послуги з утилізації побутових відходів за адресою: 61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Студентська, буд. 5 за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям; Лот № 3: послуги з утилізації побутових відходів за адресою: 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, буд. 4 за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям; Лот № 4: послуги з утилізації побутових відходів за адресою: 61072, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Тобольська, буд. 55-а за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям Оголошено21 лют. 2022 15:48
Прийом пропозицій25 лют. 2022 00:00 – 2 бер. 2022 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-003373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів
Очікувана вартість101 115,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)
Очікувана вартість14 845,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (ДК 021:2015-90513100-7– Послуги з утилізації/видалення побутових відходів (послуги з управління рідкими побутовими відходами))
Ім'я:Кривородько Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574522227 ЄДРПОУ:02146222Очікувана вартість156 068,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправління побутовими відходами для потреб Броварського міськрайонного суду Київської області
Очікувана вартість9 182,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтилізація сміття та поводження зі сміттям
Очікувана вартість984,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги по видаленню побутових відходів (самовивіз))
Очікувана вартість1 211,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів (код ДК 021:2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям)
Очікувана вартість86 670,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів (код ДК 021:2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям)
Очікувана вартість86 670,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів (код ДК 021:2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям)
Очікувана вартість86 670,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів (код ДК 021:2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям)
Очікувана вартість115 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація
Очікувана вартість6 180,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015- 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (ДК 021:2015-90513100-7– Послуги з утилізації/видалення побутових відходів (послуги з управління рідкими побутовими відходами))
Ім'я:Кривородько Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574522227 ЄДРПОУ:02146222Оголошено21 серп. 13:54
Прийом пропозицій21 серп. 13:54 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість130 056,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів
Оголошено21 серп. 11:55
Прийом пропозицій21 серп. 11:55 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість87 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-010745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015- 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (ДК 021:2015-90513100-7– Послуги з утилізації/видалення побутових відходів (послуги з управління рідкими побутовими відходами))
Ім'я:Кривородько Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574522227 ЄДРПОУ:02146222Оголошено19 серп. 16:02
Прийом пропозицій19 серп. 16:02 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість98 886,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-19-006843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з вивезення будівельних відходів
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері управління відходами, що не є небезпечними (оброблення)
Оголошено19 серп. 10:41
Прийом пропозицій19 серп. 10:41 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість902 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-006380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання, вивезення та захоронення негабаритних відходів
Очікувана вартість99 992,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro