Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90512000-9»
-
ID: UA-2026-08-28-010167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління побутовими відходами та рідкими нечистотами
Оголошено28 серп. 16:11
Прийом пропозицій28 серп. 16:11 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-013217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів)
Очікувана вартість1 547,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення побутових відходів
Очікувана вартість1 668,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення сміття
Ім'я:ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА КОЛОМІЄЦЬE-mail: [email protected] Телефон: +380930290220 ЄДРПОУ:04408809Очікувана вартість298 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортні послуги
Ім'я:Кущерева Валентина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545851971 ЄДРПОУ:34573746Очікувана вартість557,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання екскаватором CASE та вивезення сміття з території Іршанського ліцею Житомирської обл. трактором МТЗ-82
Очікувана вартість4 906,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання екскаватором CASE та вивезення сміття з території Іршанського закладу дошкільної освіти "Білочка" Житомирської обл. трактором МТЗ-82
Очікувана вартість4 906,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнші комунальні послуги з управління побутовими відходами (вивезення сміття)
Очікувана вартість738,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків і споруд (погрузка та перевезення сміття трактором "Беларус-82.1" і міні навантажувачем "Bobcat").ДК 021:2015:90512000-9 "Послуги з перевезення сміття"
Очікувана вартість38 391,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-90512000-9 Послуги з перевезення сміття
Очікувана вартість49 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення побутових відходів спеціалізованим транспортним засобом — сміттєвозом із заднім завантаженням СБМ-403/1 на шасі JAC N200 СБМ
Ім'я:Вікторія ГодованюкE-mail: [email protected] Телефон: +380500827958, +380954051767 ЄДРПОУ:38641065Очікувана вартість195 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системививезення побутових відходів
Очікувана вартість11 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата експлуатаційних послуг , пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (послуги з поводження з непобутовими відходами)
Очікувана вартість56 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з управління побутовими відходами (Код ДК 021:2015 90512000-9 Послуги з перевезення сміття)
Очікувана вартість4 077,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивезення будівельного сміття
Очікувана вартість21 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги трактора Беларус-892
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість19 850,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення сміття
Очікувана вартість14 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вивезення сміття
Ім'я:ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА КОЛОМІЄЦЬE-mail: [email protected] Телефон: +380930290220 ЄДРПОУ:04408809Оголошено17 серп. 16:16
Прийом пропозицій17 серп. 16:16 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість298 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-010469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення великогабаритного сміття)
Оголошено14 серп. 16:12
Прийом пропозицій14 серп. 16:12 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість107 184,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-008322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення не побутових відходів (ДК 021:2015- 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Очікувана вартість3 531,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro