Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90511100-3»
-
ID: UA-2026-08-24-007019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизбирання та вивезення сміття з урн в селищі Пулини
Очікувана вартість21 684,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 код 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з управління побутовими відходами: збирання та перевезення змішаних побутових відходів), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 90511100-3 - Послуги зі збирання сміття з урн і контейнерів у громадських
місцях) Оголошено24 серп. 14:46
Прийом пропозицій24 серп. 14:46 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 473,49 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-004311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами
Очікувана вартість686,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради в с. Червоногригорівка
Очікувана вартість97 782,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради в с. Дмитрівка, Борисівка
Очікувана вартість27 524,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ), (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради в с. Кам’янське
Очікувана вартість66 390,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ), (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради: в с. Мусіївка та с.Придніпровське
Очікувана вартість71 450,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗбирання та вивезення сміття з урн в селищі Пулини
Очікувана вартість14 665,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-011762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вивезення твердих побутових відходів
Оголошено8 черв. 16:28
Прийом пропозицій8 черв. 16:28 – 16 черв. 20:00Очікувана вартість211 402,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-001603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) у с-щі Червоногригорівка (ДК 021:2015:90511100-3 Послуги із збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях)
Очікувана вартість12 560,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-001487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) у с. Придніпровське, Мусіївка, Кам'янське (ДК 021:2015:90511100-3 Послуги із збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях)
Очікувана вартість9 261,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-000392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях
Очікувана вартість937,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-009630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗбирання та вивезення сміття з урн в селищі Пулини
Очікувана вартість11 179,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-009061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивезення твердих побутових відходів з контейнерів з територій кладовищ
Очікувана вартість60 233,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-006180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Рукшинської територіальної громади;детальний код ДК 021:2015-90511100-3 (послуги зі збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях)
Оголошено8 квіт. 12:31
Прийом пропозицій8 квіт. 12:31 – 21 квіт. 13:00Очікувана вартість125 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-005171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіз та утилізація ТПВ
Очікувана вартість6 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-010979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання послуги по вивезенню ТПВ
Очікувана вартість36 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-008318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) у с-щі Червоногригорівка (ДК 021:2015:90511100-3 Послуги із збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях)
Очікувана вартість14 680,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-008222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) у с. Привільне, Борисівка (ДК 021:2015:90511100-3 Послуги із збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях)
Очікувана вартість15 225,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-010218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системививезення твердих побутових відходів
Очікувана вартість33 600,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП