Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90511000-2»
-
ID: UA-2026-08-27-004495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіквідація стихійних сміттєзвалищ
Оголошено27 серп. 11:57
Прийом пропозицій27 серп. 11:57 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-004514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами (для Черкаської філії ДП «Полтавастандартметрологія»), (ДК 021:2015 90510000 – 5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»)
Очікувана вартість7 284,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутовi вiдходи
Очікувана вартість82,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами за кодом 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям згідно ДК 021:2015 ЄЗС
Ім'я:Вужейко Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380679212688 Факс:+380679212688ЄДРПОУ:45862901Очікувана вартість2 623,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги збирання та перевезення твердих побутових відходів
Очікувана вартість1 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗбирання ,завантаження ескаватором-завантажувачем та вивезення сміття трактором з причепом на території КЗ"Територіальний центр"с.Грунь
Очікувана вартість3 719,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення ТПВ
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро надання послуги з управління побутовими відходами
Очікувана вартість908,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами за кодом 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям згідно ДК 021:2015 ЄЗС
Ім'я:Вужейко Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380679212688 Факс:+380679212688ЄДРПОУ:45862901Очікувана вартість9 597,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами за кодом 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник"
Ім'я:Вужейко Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380679212688 Факс:+380679212688ЄДРПОУ:45862901Очікувана вартість9 597,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизбирання та вивезення сміття з урн в селищі Пулини
Очікувана вартість21 684,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 код 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з управління побутовими відходами: збирання та перевезення змішаних побутових відходів), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 90511100-3 - Послуги зі збирання сміття з урн і контейнерів у громадських
місцях) Оголошено24 серп. 14:46
Прийом пропозицій24 серп. 14:46 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 473,49 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-004873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:90511000-2 Послуги зі збирання сміття
Очікувана вартість13 807,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами
Очікувана вартість686,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради в с. Червоногригорівка
Очікувана вартість97 782,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ) (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради в с. Дмитрівка, Борисівка
Очікувана вартість27 524,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ), (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради в с. Кам’янське
Очікувана вартість66 390,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (прибирання стихійних звалищ), (ДК 021:2015 90511100-3 ) Червоногригорівської селищної ради: в с. Мусіївка та с.Придніпровське
Очікувана вартість71 450,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Очікувана вартість12 041,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro