Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90500000-2»
-
ID: UA-2026-09-03-014303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вивезення твердих побутових відходів
Ім'я:Феркаляк Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380343233140 ЄДРПОУ:04357360Оголошено3 вер. 18:17
Прийом пропозицій3 вер. 18:17 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення
Оголошено3 вер. 17:44
Прийом пропозицій3 вер. 17:44 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісництва Чернігівського надлісництва філії «Північний лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України», площею 58,6 гектара
Оголошено3 вер. 17:29
Прийом пропозицій3 вер. 17:29 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги роботи бульдозера по розчищенню сміттєзвалищ за межами населених пунктів селища Єланець та села Возсіятське, Малоукраїнка
Ім'я:Рудінський Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380980647691 Факс:+380515991467Веб сайт: ЄДРПОУ:04375079Оголошено3 вер. 17:17
Прийом пропозицій3 вер. 17:17 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з утилізації скидної теплової енергії з одержанням теплової енергії для подальшого використання Замовником за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 -Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація).
Оголошено3 вер. 16:09
Прийом пропозицій3 вер. 16:09 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) : 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено3 вер. 15:12
Прийом пропозицій3 вер. 15:12 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-005542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Ім'я:Зелена Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680939558 Факс:+380444065549ЄДРПОУ:37227875Оголошено3 вер. 12:06
Прийом пропозицій3 вер. 12:06 – 19 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району Харківської області
Оголошено3 вер. 11:40
Прийом пропозицій3 вер. 11:40 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено2 вер. 18:40
Прийом пропозицій2 вер. 18:40 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-009660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26П_0363_ВО) Послуги з управління відходами. Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи
Оголошено2 вер. 15:14
Прийом пропозицій2 вер. 15:14 – 18 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-006097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)
Оголошено2 вер. 12:59
Прийом пропозицій2 вер. 12:59 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-004059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Оголошено2 вер. 11:29
Прийом пропозицій2 вер. 11:29 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Оголошено2 вер. 11:10
Прийом пропозицій2 вер. 11:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду
Оголошено2 вер. 10:45
Прийом пропозицій2 вер. 10:45 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекультивація території полігону твердих побутових відходів с-ща Солоне ДК 021:2015 90530000-1 Утримання сміттєзвалищ
Оголошено1 вер. 16:37
Прийом пропозицій1 вер. 16:37 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 90530000-1 — Утримання сміттєзвалищ (Послуги по утилізації сміття на паспортизованому сміттєзвалищі в с. Старе Місто Підгаєцької міської територіальної громади ДК 021:2015: 90533000-2 — Послуги з управління сміттєзвалищами)
Оголошено1 вер. 15:50
Прийом пропозицій1 вер. 15:50 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадання послуг з управління твердими побутовими відходами Сновської територіальної громади (ДК 021:2015 (CPV) - 90510000-5 - Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено1 вер. 14:32
Прийом пропозицій1 вер. 14:32 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
Оголошено1 вер. 12:12
Прийом пропозицій1 вер. 12:12 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
Оголошено31 серп. 22:31
Прийом пропозицій31 серп. 22:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі збирання розкиданого сміття
Оголошено31 серп. 20:12
Прийом пропозицій31 серп. 20:12 – 9 вер. 10:00