Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90480000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-006142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облаштування системи збору та відведення атмосферних опадів (код ДК021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою)
Очікувана вартість87 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою (поточний ремонт системи водовідведення на перехресті вул. Володимира Момота-вул. Дачна в місті Борисполі).
Очікувана вартість160 461,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління каналізаційною системою (відкачка ілу з каналізаційних колодязів на кнс вул. Кошевого в селі Фонтанка )
Очікувана вартість46 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-012349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із утримання та обслуговування КНС (Волинська область, село Рованці, вулиця Шевченка, будинок 16А) (код за ДК 021:2015: 90480000-5 - Послуги з управління каналізаційною системою)
Ім'я:Олена Василівна СавчукE-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт: ЄДРПОУ:04332207Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною (управління стічними водами в амбулаторії м. Хуст)
Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прочистки/промивання каналізаційної мережі гідравлічним методом
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Очікувана вартість1 966,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-003308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПусконалагоджувальні роботи КНС КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» за адресою: м. Черкаси, аул. Академіка Корольова, 15
Очікувана вартість62 872,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та очищення технологічного резервуару каналізаційної насосної станції (КНС в с. Киселівка Чернігвського району Чернігівської області)із вивезенням рідкого осаду стічних вод автомобілем MAN 10м3
Очікувана вартість36 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування очисних споруд
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж допостачання та водовідведення, а саме обстеження каналізаційних мереж і видачу довідок для підприємств і організацій
Очікувана вартість2 740,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою (Послуги з поточного ремонту інженерних мереж філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено3 лип. 15:44
Прийом пропозицій3 лип. 15:44 – 11 лип. 09:00Очікувана вартість407 221,11 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-000195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління каналізаційною системою
Очікувана вартість4 679,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою (Сервісно-профілактичне обслуговування установки "BIOTAL-60", "BIOTAL-16" для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість57 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління каналізаційною системою
Очікувана вартість75 006,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування каналізаційної системи
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очистки та обслуговування зовнішньої каналізаційної мережі
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-007115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління та обслуговування каналізаційної системою(Сонація каналізаційних оглядових колодязів КНС №4)
Очікувана вартість99 330,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-014283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 90480000-5 - Послуги з управління каналізаційною системою (Послуги з поточного ремонту фікального насосу)
Очікувана вартість9 056,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервісне обслуговування очисних споруд типу "MaxBoxPro" (проектна потужність очисних споруд для очищення побутових стічних вод - 100,0 м3/добу), що знаходиться за адресою: Львівська обл., Яворівський район, с. Верещиця, вул. І. Богуна, 4А
Очікувана вартість35 523,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-009097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із утримання та обслуговування КНС (Волинська область, село Рованці, вулиця Шевченка, будинок 16А) (код за ДК 021:2015: 90480000-5 - Послуги з управління каналізаційною системою)
Ім'я:Олена Василівна СавчукE-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт: ЄДРПОУ:04332207Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro