Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90470000-2»

  • ID: UA-2026-09-04-007312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гідродинамічне очищення ділянок зливової каналізації на території Солом'янського району м. Києва

    Ім'я:
    Вільхова Яна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442490990,380981690762 ЄДРПОУ:
    31806946
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 13:27

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:27 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 645 361,58 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 23 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-008751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з очищення каналізаційних мереж та колодязів (Код ДК 021:2015 - 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)

    Ім'я:
    Єгорова Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632147739 ЄДРПОУ:
    40150237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 14:28

    Прийом пропозицій
    3 вер. 14:28 – 19 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    58 468,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 14 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області

    Ім'я:
    Ганна Ситнікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673698558 ЄДРПОУ:
    20593491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:22

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:22 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    12 950 341,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 23 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуг з гідродинамічної прочистки зовнішньої господарсько-фекальної, зливової каналізації, чищення колодязів, зливоприймачів, хімічний аналіз стічних вод після прочистки (30 інгредієнтів), код 90470000-2 за ДК 021:2015 «Послуги з чищення каналізаційних колекторів»

    Ім'я:
    Ельвіра Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:14 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 935 865,19 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 23 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-011876-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прочищення каналізаційних систем в м. Одеса, вул.Гаванна, 1

    Ім'я:
    ЗАЙЦЕВА ГАЛИНА ПЕТРІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671482502 ЄДРПОУ:
    20991240
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 228,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-010647-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з очищення систем каналізації (послуга промивки каналізації із застосуванням спеціалізованого комбінованого автомобіля СБМ КО-503 ІВК-21 на базі JAC N350)

    Ім'я:
    Управління ЖКГ Жовтоводської міської ради
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665258959, +380970766875 ЄДРПОУ:
    36916734
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 470,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006400-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт з гідродинамічним очищенням мережі фекальної каналізації на території Опорного закладу загальної середньої освіти "Степанський ліцей"

    Ім'я:
    Савочка Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971011087 ЄДРПОУ:
    13982364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    155 029,89 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004814-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з аварійного очищення каналізаційних мереж та колодязів в Гуртожитку № 4 Університету митної справи та фінансів за адресою: м. Дніпро, вул. Євгена Чикаленка, 12

    Ім'я:
    Олексій Рижинков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633904483 ЄДРПОУ:
    39568620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чистка водяних колодязів від мулу, Промивка стічних труб від замулення,Чистка секційного відстойника-колектора від піску та мулу ,

    Ім'я:
    Музика Петро-Василь Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322612831 Факс:
    +380322999122
    ЄДРПОУ:
    04013927
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 175,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прочищення каналізації та усунення засмічень

    Ім'я:
    Уляна Юр'як
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969406397 Веб сайт:
    https://kolomiya5.jimdofree.com
    ЄДРПОУ:
    20560971
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 975,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з гідродинамічної профілактичної прочистки каналізаційної мережі

    Ім'я:
    Панасюк Ельвіра Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442263096 ЄДРПОУ:
    39908375
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення та промивки каналізаційного колектора за ДК 021:2015 код – 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів

    Ім'я:
    Подошовка Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936684429 ЄДРПОУ:
    37765993
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    48 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-000709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення каналізаційних колекторів

    Ім'я:
    Тетяна Шпак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380892501197 ЄДРПОУ:
    26027019
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-000374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення каналізаційних колекторів

    Ім'я:
    СамусєваЛюдмилаМик ЯценкоВолодимир Григорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505891440,380631954490 ЄДРПОУ:
    02004841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 611,35 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012602-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги асенізаційної машини

    Ім'я:
    Пастернак Марія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380352296200 ЄДРПОУ:
    04394846
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 600,00 грн

    без ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-09-03-011793-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)

    Ім'я:
    Світлана Соляник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957062100 Веб сайт:
    http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
    ЄДРПОУ:
    42228027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-011611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою (послуги з очищення систем каналізації (обслуговування та прочистка зовнішніх побутових мереж каналізації за адресами: Київська обл., Обухівський р-н., м. Українка, пр-т. Дніпровський, буд. 12-8, буд. 25; вул. Юності, буд. 25; вул. Будівельників, буд. 2; … с. Трипілля, вул. Шевченка, буд. 109)

    Ім'я:
    Юлія Шахова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380998540240 Веб сайт:
    https://ukrainska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    24884653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-011433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)

    Ім'я:
    Світлана Соляник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957062100 Веб сайт:
    http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
    ЄДРПОУ:
    42228027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 040,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010534-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою (послуги з очищення систем каналізації (обслуговування, чистка дощової (зливової) каналізації за адресами: Київська обл., Обухівський р-н., м. Українка, в районі Академічного ліцею №1 Української міської ради; в районі залізничної станції «Трипілля-Дніпровське»; вул. Соснова, … 6, 5, 1, 7; вул. Енергетиків, 5, 4, 14, 10; пр-т. Дніпровський, 3, 4 - 23, 18, 19, 20; вул. Будівельників, 9)

    Ім'я:
    Юлія Шахова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380998540240 Веб сайт:
    https://ukrainska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    24884653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-007119-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код за ДК 021:2015 – 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів (поточний ремонт, чищення каналізації)

    Ім'я:
    Анна Долусова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501393778 ЄДРПОУ:
    24145815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 236,26 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro