Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90410000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-004349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення рідких стоків
Очікувана вартість1 100,88 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-31-001494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відкачування та вивезенню стічних вод
Ім'я:ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА КОЛОМІЄЦЬE-mail: [email protected] Телефон: +380930290220 ЄДРПОУ:04408809Очікувана вартість297 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"ДК 021:2015-90410000-4Послуги з відкачування стічних вод(Відкачка та вивіз стоків) "
Ім'я:Беззубова Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:41798621Очікувана вартість3 333,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги вивезення рідких побутових відходів; 90410000-4 Послуги з відкачування стічних вод за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість30 030,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з викачування стічних вод
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484432870ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість48 179,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортування та очіщення стоків
Очікувана вартість4 598,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення систем каналізації
Очікувана вартість3 381,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відкачуванню стічних вод (механізоване відкачування рідких побутових відходів та гідродинамічне прочищення каналізаційних мереж) по вул. Заводська в с.Киселівка
Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги каналізації, відведення й очищення стічних вод. за адресою Волинська обл.Луцький р-н. с.Гірка Полонка вул.Горохівська 2а (90410000-1) (код за ДК 021:2015: 90410000-1 - Послуги відкачування стічних вод)
Очікувана вартість26 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління з побутовими відходами
Очікувана вартість42 101,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відкачування нечистот, промивки мережі
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиексплуатація а/т Камаз-65115 КО-503 (ДК 021:2015 90410000-4 Послуги з відкачування стічних вод)
Очікувана вартість2 975,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відкачування стічних вод
Очікувана вартість5 176,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відкачування стічних вод
Очікувана вартість91 697,21 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиочищення систем каналізації (відкачування, вивозу та очистки стоків з вигрібної ями) за адресою: Павлоградський р- н, с.Межиріч, вул.Зелена,72
Ім'я:Клавдія Василівна МонахE-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт: ЄДРПОУ:41800745Очікувана вартість3 668,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиочищення систем каналізації (відкачування, вивозу та очистки стоків з вигрібної ями) за адресою: Павлоградський р- н, с.Булахівка, вул.Центральна,25В
Ім'я:Клавдія Василівна МонахE-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт: ЄДРПОУ:41800745Очікувана вартість4 794,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення сиситеми каналізації
Очікувана вартість6 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відкачування та вивезенню стічних вод
Ім'я:ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА КОЛОМІЄЦЬE-mail: [email protected] Телефон: +380930290220 ЄДРПОУ:04408809Оголошено17 серп. 16:15
Прийом пропозицій17 серп. 16:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість297 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-007490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по викачці побутових відходів
Ім'я:Подколзіна Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380576151087 Факс:+380576151087ЄДРПОУ:04397856Очікувана вартість2 058,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90410000-4 Послуги з відкачування стічних вод(Послуги з відкачування стічних вод/вивіз рідких побутових відходів)
Очікувана вартість60 657,31 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro