Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90000000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-006097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з управління побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів)
Оголошено2 вер. 12:59
Прийом пропозицій2 вер. 12:59 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-004059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Оголошено2 вер. 11:29
Прийом пропозицій2 вер. 11:29 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Оголошено2 вер. 11:10
Прийом пропозицій2 вер. 11:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду
Оголошено2 вер. 10:45
Прийом пропозицій2 вер. 10:45 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів.
Оголошено1 вер. 17:03
Прийом пропозицій1 вер. 17:03 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-010196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекультивація території полігону твердих побутових відходів с-ща Солоне ДК 021:2015 90530000-1 Утримання сміттєзвалищ
Оголошено1 вер. 16:37
Прийом пропозицій1 вер. 16:37 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.)
Оголошено1 вер. 15:45
Прийом пропозицій1 вер. 15:45 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-008862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 90530000-1 — Утримання сміттєзвалищ (Послуги по утилізації сміття на паспортизованому сміттєзвалищі в с. Старе Місто Підгаєцької міської територіальної громади ДК 021:2015: 90533000-2 — Послуги з управління сміттєзвалищами)
Оголошено1 вер. 15:50
Прийом пропозицій1 вер. 15:50 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень будівлі «Старий арсенал» під час проведення Замовником фестивалю «Арсенал ідей»
Оголошено1 вер. 15:42
Прийом пропозицій1 вер. 15:42 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення «Місцевого плану управління відходами (МПУВ) у Музиківській сільській територіальній громаді Херсонського району Херсонської області на 2026- 2035 роки
Ім'я:Людмила КолісніченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663858582 Веб сайт: ЄДРПОУ:26347865Оголошено1 вер. 14:38
Прийом пропозицій1 вер. 14:38 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадання послуг з управління твердими побутовими відходами Сновської територіальної громади (ДК 021:2015 (CPV) - 90510000-5 - Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено1 вер. 14:32
Прийом пропозицій1 вер. 14:32 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Оголошено1 вер. 13:13
Прийом пропозицій1 вер. 13:13 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
Оголошено1 вер. 12:12
Прийом пропозицій1 вер. 12:12 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-000326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонтроль за вмістом викидів забруднюючих речовин в атмосферу
Оголошено1 вер. 08:50
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додаткові послуги)
Оголошено31 серп. 23:31
Прийом пропозицій31 серп. 23:31 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-013494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
Оголошено31 серп. 22:31
Прийом пропозицій31 серп. 22:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі збирання розкиданого сміття
Оголошено31 серп. 20:12
Прийом пропозицій31 серп. 20:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою (управління (поводження) з безпечними відходами) для забезпечення благоустрою, життєдіяльності та потреби Золотоніської МТГ Черкаської області (код за ДК 021:2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено31 серп. 17:58
Прийом пропозицій31 серп. 17:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання та прибирання об’єктів благоустрою на території Шевченківського району в м. Дніпрі (Благоустрій населених пунктів)
Оголошено31 серп. 17:28
Прийом пропозицій31 серп. 17:28 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуг з управління небезпечними відходами, що утворюються в результаті діяльності Замовника, код 90520000-8 за ДК 021:2015 «Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами»
Оголошено31 серп. 17:26
Прийом пропозицій31 серп. 17:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення