Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85320000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-009267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідшкодування вартості лікарських засобів, відпущених хворим згідно "Програми цукровий та нецукровий діабет на 2026 рік" затвердженої рішенням сесії Баранинської сільської ради від 19.06.2026 року № 9, у відповідності до чинного законодавства України
Ім'я:Товт Ростислав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:+380312734244ЄДРПОУ:22095099Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування (компенсація) різниці між розміром ціни (тарифу) на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення затвердженого на рівні нижчому економічно-обгрунтованого по Піщанській сільській територіальній громаді за липень 2026 року
Очікувана вартість1 349 316,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат, понесених у зв'язку з відпуском медичних виробів та інших засобів за пільговими рецептами
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість28 554,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість28 554,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015 85320000-8 - Соціальні послуги
Очікувана вартість2 385,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-28-004168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з формування життєстійкості, соціального супроводу сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, соціального супроводу сімей, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що визначені у Розділі 2 Договору
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з формування життєстійкості, соціального супроводу сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, соціального супроводу сімей, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що визначені у Розділі 2 Договору
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фахівця із соціальної роботи(соціального робітника) з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:21
Прийом пропозицій25 серп. 17:21 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість69 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-012082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фахівця із соціальної роботи з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:35
Прийом пропозицій25 серп. 17:35 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-007480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги соціального педагога з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:27
Прийом пропозицій25 серп. 17:27 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-002834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги соціального педагога з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:26
Прийом пропозицій25 серп. 17:26 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-001432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги соціального працівника за кодом ДК 021:2015:85320000-8 Соціальні послуги (Договір ЦПХ)
Очікувана вартість23 346,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоціальні послуги (Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Відшкодування витрат, пов'язаних з відпуском лікарських засобів для лікування хворих безоплатно і на пільгових умовах громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства. Відшкодування витрат за безоплатний та пільговий відпуск
лікарських засобів населенню згідно ПКМУ від 17.08.1998р.№1303 ''Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань ''.) Очікувана вартість12 693,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro