Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85312300-2»
-
ID: UA-2026-08-24-008748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги проведення занять з артерапії, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги)
Оголошено24 серп. 16:10
Прийом пропозицій24 серп. 16:10 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-010367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги проведення занять з глинотерапії, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги)
Оголошено21 серп. 15:22
Прийом пропозицій21 серп. 15:22 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення просвітницько-психологічних тренінгів
Очікувана вартість28 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК:021:2015:85310000-5"Послуги з надання соціальної допомоги"(Надання послуг з психологічної допомоги мешканцям громади, військовослужбовцям, внутрішьопереміщеним особам, тощо);
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога
Ім'я:Кравченко Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544426344 ЄДРПОУ:44300885Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги із психосоціальної підтримки, проведення групових занять з ментального здоров’я та психологічного розвантаження для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасники війни, постраждалих учасників Революції Гідності,
членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України).(за кодом ДК 021:2015: 85312320-8 — Послуги з надання психологічної допомоги). Очікувана вартість39 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання психологічної допомоги для клієнтів
Очікувана вартість18 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання психологічної допомоги для клієнтів
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги в межах роботи денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, з «кризовими кімнатами», за спеціальністю психолог
Очікувана вартість89 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення курсу з системної психології для родин військовослужбовців та ветеранів
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-007301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги з психології, психологічна допомога фахівця/спеціаліста задіяного у функціонуванні Cлужби підтримки сімей з дітьми Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту UNICEF «UKR/MOU20251181. Надання підтримки стосовно забезпечення
соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро» Очікувана вартість105 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання супервізійної підтримки та психологічної допомоги команді конкурсного проєкту «Простір довіри»
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга психолога для реалізації Програми для кривдників протягом 2026 року у Червоногригорівській селищній територіальній громаді (ДК 021:2015 - 85312320-8 Послуга з надання психологічної допомоги)
Очікувана вартість25 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у липні-вересні 2026 році
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість75 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у липні-вересні 2026 році
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість75 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога у Психологічному штабі у 3 кварталі 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість38 976,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога у Психологічному штабі у 3 кварталі 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість39 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога у Психологічному штабі у 3 кварталі 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість39 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога у Психологічному штабі у 3 кварталі 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість39 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога у Психологічному штабі у 3 кварталі 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість39 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro