Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85312000-9»
-
ID: UA-2026-08-28-007991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з іпотерапії та іповенції, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312500-4 Реабілітаційні послуги)
Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фізичної реабілітації отримувачам соціальної послуги денного догляду, які отримують послуги у відділенні денного догляду Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Коростишівської міської ради, створеному в межах реалізації грантового проєкту «Створення та запуск відділення
денного догляду "Простір турботи" на базі Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Коростишівської міської ради», що реалізується за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Програми «U-LEAD з Європою: Фаза ІІІ» Оголошено28 серп. 13:10
Прийом пропозицій28 серп. 13:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини реабілітаційними послугами
Ім'я:Єрема Тамара ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459623870 Факс:+380459623870ЄДРПОУ:03193815Очікувана вартість15 922,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги проведення занять з артерапії, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги)
Оголошено24 серп. 16:10
Прийом пропозицій24 серп. 16:10 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-003166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги проведення занять з глинотерапії, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги)
Оголошено21 серп. 15:22
Прийом пропозицій21 серп. 15:22 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення просвітницько-психологічних тренінгів
Очікувана вартість28 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК:021:2015:85310000-5"Послуги з надання соціальної допомоги"(Надання послуг з психологічної допомоги мешканцям громади, військовослужбовцям, внутрішьопереміщеним особам, тощо);
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога
Ім'я:Кравченко Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544426344 ЄДРПОУ:44300885Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги із психосоціальної підтримки, проведення групових занять з ментального здоров’я та психологічного розвантаження для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасники війни, постраждалих учасників Революції Гідності,
членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України).(за кодом ДК 021:2015: 85312320-8 — Послуги з надання психологічної допомоги). Очікувана вартість39 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини реабілітаційними послугами
Ім'я:Єрема Тамара ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459623870 Факс:+380459623870ЄДРПОУ:03193815Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини реабілітаційними послугами
Ім'я:Єрема Тамара ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459623870 Факс:+380459623870ЄДРПОУ:03193815Очікувана вартість24 939,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання психологічної допомоги для клієнтів
Очікувана вартість18 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання психологічної допомоги для клієнтів
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини реабілітаційними послугами
Ім'я:Єрема Тамара ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459623870 Факс:+380459623870ЄДРПОУ:03193815Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини реабілітаційними послугами
Ім'я:Єрема Тамара ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459623870 Факс:+380459623870ЄДРПОУ:03193815Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro