Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85310000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-011735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСоціальні послуги супроводу під час інклюзивного навчання
Ім'я:Боднар Ірина ВеніамінівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512676393 Факс:+380512376808Веб сайт: ЄДРПОУ:03194499Оголошено2 вер. 16:35
Прийом пропозицій2 вер. 16:35 – 18 вер. 16:21 -
ID: UA-2026-08-28-007991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з іпотерапії та іповенції, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312500-4 Реабілітаційні послуги)
Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фізичної реабілітації отримувачам соціальної послуги денного догляду, які отримують послуги у відділенні денного догляду Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Коростишівської міської ради, створеному в межах реалізації грантового проєкту «Створення та запуск відділення
денного догляду "Простір турботи" на базі Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Коростишівської міської ради», що реалізується за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Програми «U-LEAD з Європою: Фаза ІІІ» Оголошено28 серп. 13:10
Прийом пропозицій28 серп. 13:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга практичного психолога для організації та забезпечення надання соціальних послуг у відділенні денного догляду «Простір турботи» на базі Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Коростишівської міської ради (код ДК 021:2015: 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги)
Оголошено28 серп. 12:58
Прийом пропозицій28 серп. 12:58 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги раннього втручання за кодом ДК 021:2015:85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги
Очікувана вартість21 278,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг соціального працівника Послуги Проєкту: " Раннього втручання - сім'я з дитиною віком від народження до чотирьох років, яка має порушення розвитку або в якої існує ризик виникнення таких порушень" за кодом ДК 021:2015:85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги
Очікувана вартість24 407,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги із кризового консультування та психологічної підтримки учасників в рамках заходу із вшанування пам’яті безвісти зниклих Захисників України та на підтримку їхніх родин
Ім'я:Третьякова Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457457031 ЄДРПОУ:44253563Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення дитини реабілітаційними послугами
Ім'я:Єрема Тамара ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459623870 Факс:+380459623870ЄДРПОУ:03193815Очікувана вартість15 922,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги підтримки, соціальної адаптації та реабілітації жителів Підберізцівської сільської територіальної громади, які перебувають складних життєвих обставинах
Очікувана вартість81 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з організації соціально-психологічної реабілітації та соціальної адаптації, сімейного відпочинку, загального оздоровлення для сімей загиблих та сімей учасників бойових дій
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з організації соціально-психологічної реабілітації та соціальної адаптації, сімейного відпочинку, загального оздоровлення для сімей загиблих та сімей учасників бойових дій
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з організації соціально-психологічної реабілітації та соціальної адаптації, сімейного відпочинку, загального оздоровлення для сімей загиблих та сімей учасників бойових дій
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги проведення занять з артерапії, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги)
Оголошено24 серп. 16:10
Прийом пропозицій24 серп. 16:10 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-003166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оздоровлення військовослужбовців, учасників бойових дій, та їх сімей потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні
Очікувана вартість13 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеабілітаційні послуги
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457664904 Факс:+380457662903ЄДРПОУ:42016510Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оздоровлення військовослужбовців, учасників бойових дій, та їх сімей потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні
Очікувана вартість11 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги проведення занять з глинотерапії, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги)
Оголошено21 серп. 15:22
Прийом пропозицій21 серп. 15:22 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась