Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85300000-2»
-
ID: UA-2026-08-28-007991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з іпотерапії та іповенції, згідно ДК 021:2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312500-4 Реабілітаційні послуги)
Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фізичної реабілітації отримувачам соціальної послуги денного догляду, які отримують послуги у відділенні денного догляду Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Коростишівської міської ради, створеному в межах реалізації грантового проєкту «Створення та запуск відділення
денного догляду "Простір турботи" на базі Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Коростишівської міської ради», що реалізується за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Програми «U-LEAD з Європою: Фаза ІІІ» Оголошено28 серп. 13:10
Прийом пропозицій28 серп. 13:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга практичного психолога для організації та забезпечення надання соціальних послуг у відділенні денного догляду «Простір турботи» на базі Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Коростишівської міської ради (код ДК 021:2015: 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги)
Оголошено28 серп. 12:58
Прийом пропозицій28 серп. 12:58 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-012725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фахівця із соціальної роботи(соціального робітника) з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:21
Прийом пропозицій25 серп. 17:21 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-012082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фахівця із соціальної роботи з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:35
Прийом пропозицій25 серп. 17:35 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-007480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги соціального педагога з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:27
Прийом пропозицій25 серп. 17:27 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-002834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги соціального педагога з надання соціальної послуги денного догляду дітей з інвалідністю
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Оголошено25 серп. 17:26
Прийом пропозицій25 серп. 17:26 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-009267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідшкодування вартості лікарських засобів, відпущених хворим згідно "Програми цукровий та нецукровий діабет на 2026 рік" затвердженої рішенням сесії Баранинської сільської ради від 19.06.2026 року № 9, у відповідності до чинного законодавства України
Ім'я:Товт Ростислав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:+380312734244ЄДРПОУ:22095099Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування (компенсація) різниці між розміром ціни (тарифу) на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення затвердженого на рівні нижчому економічно-обгрунтованого по Піщанській сільській територіальній громаді за липень 2026 року
Очікувана вартість1 349 316,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат, понесених у зв'язку з відпуском медичних виробів та інших засобів за пільговими рецептами
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість28 554,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість28 554,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги раннього втручання за кодом ДК 021:2015:85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги
Очікувана вартість21 278,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг соціального працівника Послуги Проєкту: " Раннього втручання - сім'я з дитиною віком від народження до чотирьох років, яка має порушення розвитку або в якої існує ризик виникнення таких порушень" за кодом ДК 021:2015:85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги
Очікувана вартість24 407,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015 85320000-8 - Соціальні послуги
Очікувана вартість2 385,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-28-004168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання комплексної послуги з формування життєстійкості
Очікувана вартість170 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro