Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85200000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-005078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікування, стерилізація, дегельмінтизация, щеплення безпритульних тварин.
Оголошено31 серп. 13:15
Прийом пропозицій31 серп. 13:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (стерилізація та вакцинація) (ДК 021:2015: 85210000-3 Розплідники домашніх тварин)
Оголошено28 серп. 14:13
Прийом пропозицій28 серп. 14:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРегулювання чисельності безпритульних та безпородних тварин на території Бердичівської міської територіальної громади.
Оголошено1 вер. 14:58
Прийом пропозицій1 вер. 14:58 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиветеринарні послуги
Очікувана вартість644,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 85200000-1 Ветеринарні послуги (Послуги спеціаліста ветеринарної медицини, виклик спеціаліста ветеринарної медицини, клінічний огляд ВРХ, інспектування ветеринарно-санітарного стану транспортних засобів, видача ветеринарного свідоцтва)
Очікувана вартість4 102,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги
Очікувана вартість3 625,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги (стерилізація безпритульних тварин)
Очікувана вартість100 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлов безпритульних тварин на території визначеній замовником, доставка виловлених тварин в пункт тимчасового утримання, проведення оперативних втручань зі стерилізації/кастрації та щепленням від сказу, утримання тварин у пункті тимчасового перебування виконавця повернення раніше виловлених тварин
в ареал перебування та відлову цих тварин Очікувана вартість49 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги "ветеринарно-санітарного обслуговування безпритульних тварин, їх стерилізації та вакцінації"
Очікувана вартість95 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги
Очікувана вартість7 506,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиїзд бригади ловців, відлов та перевезення безпритульних тварин, їх кастрація та стерилізація, вакцинація, перетримка та повернення їх на місце відлову, подальше ветеринарне обслуговування 85200000-1-Ветеринарні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Ім'я:Страшівський Василь СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380323660010 Факс:+380323660010ЄДРПОУ:37592012Очікувана вартість56 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ветеринарного обслуговування службових собак
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарна послуга (ДК 021:2015: 85200000-1 — Ветеринарні послуги)
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтерилізація(ветеринарні послуги)
Очікувана вартість11 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із стерилізації (кастрації) трьох дорослих собак (сучки), чотирьох дорослих собак (кобелі), восьми кішок, семеро котів, за ЄЗС ДК 021:2015:85210000-3 Розплідники домашніх тварин
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-013123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги (стерилізація тварин)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги вакцинації та стерилізації безпритульних тварин
Ім'я:Турко Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380324939530 Факс:+380324932859ЄДРПОУ:31616100Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги вакцинації та стерилізації безпритульних тварин
Ім'я:Турко Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380324939530 Факс:+380324932859ЄДРПОУ:31616100Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 85200000-1 Ветеринарні послуги(Забій ВРХ і розбирання туш, Транспортування продукції тваринного походження)(За рахунок місцевого бюджету)
Ім'я:Шендрик Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997246912 Факс:+380534331312ЄДРПОУ:03189191Очікувана вартість5 241,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85200000-1 Ветеринарні послуги ( стерилізація бездомних тварин)
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro