Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85150000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-008132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги діагностичної візуалізації
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (діагностика радіостанції).
Ім'я:Чернишева Ольга МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380687299055,380445174827 ЄДРПОУ:39606435Очікувана вартість2 620,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМРТ-обстеження
Очікувана вартість400 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги діагностичної візуалізації (Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку без внутрішньовенного контрастування, Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку із внутрішньовенним контрастуванням (кт-ангіографія судин головного мозку))
Очікувана вартість481 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з опису діагностичного обстеження (комп’ютерної томографії)
Очікувана вартість82 444,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностичні послуги, рентгенологічні дослідження
Очікувана вартість49 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювання рівня еквівалентної рівноважної об'ємної активності радону -222 у повітрі приміщень, за адресою: м. Харків, вул. Двадцять Третього Серпня, 23-А відповідно до коду Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 85150000-5 "Послуги діагностичної візуалізації"
Очікувана вартість854,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення комп’ютерної томографії та магнітно-резонансної томографії (у разі несправності власних КТ та МРТ, або із інших технічних причин)
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт: ЄДРПОУ:43343870Очікувана вартість1 010 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ортопантомографії
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 85150000-5 - Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з проведення мультизрізової комп'ютерної томографії)
Ім'я:Казарова Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380962388264 ЄДРПОУ:41318879Очікувана вартість6 308 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 85150000-5 - Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з обстеження хворих шляхом проведення магнітно-резонансної томографії)
Оголошено24 серп. 15:46
Прийом пропозицій24 серп. 15:46 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість1 404 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-004215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги діагностичний візуалізації
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Проведення періодичного медичного огляду працівників)
Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги діагностичної візуалізації
Очікувана вартість88 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпіральна комп’ютерна томографія з внутрішньовенним підсиленням (одна анатомічна ділянка), Ультразвукове дослідження периферичних судин з кольоровим допплерівським картуванням, МРТ органів малого тазу з внутрішньовенним контрастуванням, МРТ органів черевної порожнини з внутрішньовенним
контрастуванням, МРТ головного мозку з судинним режимом та з дифузно-зваженим зображенням (DWI) (Вартість предмета закупівлі зазначається без урахуванням податку на додану вартість, оскільки операція з постачання такого предмета закупівлі (послуг) не підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства, а саме підпункт 197.1.5. Податкового кодексу України) Очікувана вартість86 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021:2015:85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Комп’ютерна томографія).
Оголошено18 серп. 14:48
Прийом пропозицій18 серп. 14:48 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість1 817 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-002172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги магнітно-резонансної томографії
Очікувана вартість49 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (послуги з проведення комп’ютерної томографії)
Очікувана вартість611 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги діагностичної візуалізації
Очікувана вартість50 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги діагностичної візуалізації
Оголошено14 серп. 14:25
Прийом пропозицій14 серп. 14:25 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість1 515 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто