Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85148000-8»
-
ID: UA-2026-08-28-010264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021:2015 - 85140000-2: Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Обстеження пацієнтів з вірусологічною неефективністю АРТ на наявність резис-тентності ВІЛ до антиретровірусних препаратів (визначення резистентності ВІЛ до АРВ – препаратів) (85148000-8 Послуги з проведення медичних
аналізів)) Очікувана вартість17 572,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Послуги з проведення медичних аналізів» за кодом ДК 021:2015 – 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення медичних аналізів)
Очікувана вартість177 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення медичного огляду особового складу, в тому числі водіїв
Ім'я:Шемеліна Ганна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563268347 Факс:+380500597161ЄДРПОУ:00159427Оголошено21 серп. 19:43
Прийом пропозицій21 серп. 19:43 – 29 серп. 19:46Очікувана вартість349 970,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-005314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичних аналізів
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість82 411,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів,
Очікувана вартість41 089,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні
Очікувана вартість2 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичних аналізів,необхідних для медичних оглядів працівників
Очікувана вартість2 784,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичних оглядів працівників(в т.ч. на предмет вживання психо-активних речовин)
Очікувана вартість9 408,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень у межах програми "Скринінг 40+"
Оголошено12 серп. 11:55
Прийом пропозицій12 серп. 11:55 – 25 серп. 17:00Очікувана вартість192 780,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичних аналізів
Очікувана вартість83 718,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення лабораторних досліджень
Очікувана вартість68 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв траспортного засобу
Очікувана вартість22 703,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення медичних аналізів
Оголошено7 серп. 14:44
Прийом пропозицій7 серп. 14:44 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість343 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-001641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з проведення медичних аналізів» за кодом ДК 021:2015 – 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення медичних аналізів)
Оголошено5 серп. 10:01
Прийом пропозицій5 серп. 10:01 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-007192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень
Оголошено30 лип. 14:53
Прийом пропозицій30 лип. 14:53 – 11 серп. 05:00Очікувана вартість565 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-008503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 - 85140000-2: Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Обстеження пацієнтів з вірусологічною неефективністю АРТ на наявність резис-тентності ВІЛ до антиретровірусних препаратів (визначення резистентності ВІЛ до АРВ – препаратів) (85148000-8 Послуги з проведення медичних
аналізів)) Оголошено24 лип. 15:16
Прийом пропозицій24 лип. 15:16 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 572,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-004378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілактичне дослідження працівників
Очікувана вартість15 301,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні послуги з проведенням медичних аналізів
Очікувана вартість49 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-003110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрофілактичне дослідження працівників
Очікувана вартість26 213,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з проведення дослідження рівня еквівалентної рівноваженої об'ємної активності рідону-222 у повітрі. (5 закладів)
Очікувана вартість20 563,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro