Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85147000-1»
-
ID: UA-2026-08-21-012858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення медичного огляду особового складу, в тому числі водіїв
Ім'я:Шемеліна Ганна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563268347 Факс:+380500597161ЄДРПОУ:00159427Оголошено21 серп. 19:43
Прийом пропозицій21 серп. 19:43 – 29 серп. 19:46Очікувана вартість349 970,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-003246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичного огляду працівників (ЄЗС ДК:021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні)
Очікувана вартість4 325,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВизначення важкості та напруженості праці; визначення рівня загальної або локальної вібрації; висновок лікаря за результатами лабораторно-інструментальних вимірів та досліджень; визначення рівня електромагнітного поля промислової частоти, постійного магнітного поля або електростатичного поля;
визначення постійного та непостійного шуму, ультразвуку та інфразвуку; визначення вмісту хлору фотометричним методом, послуга з виїзду фахівця транспортом виконавця до місця надання послуг до 25км, 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість6 770,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з медичного огляду працівників ліцею
Очікувана вартість38 315,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій (Згідно наказу МОЗ від 08.09.2025р. № 1393)( Дк 021-2015: 85147000-1 Послуги у сфері медицини праці ))
Ім'я:Рождественська Вікторія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380573760370 Веб сайт: ЄДРПОУ:02003617Оголошено15 лип. 14:05
Прийом пропозицій15 лип. 14:05 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість12 316,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-005918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичний огляд працівників
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Очікувана вартість430 753,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення медичних оглядів працівників, робота яких пов’язана з іонізуючим випромінюванням, радіоактивними речовинами і джерелами іонізуючих випромінювань (персонал категорії А) (Дк 021-2015: 85147000-1 Послуги у сфері медицини праці ))
Ім'я:Рождественська Вікторія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380573760370 Веб сайт: ЄДРПОУ:02003617Очікувана вартість10 031,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні послуги працівникам замовника
Очікувана вартість13 344,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-007007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний огляд працівників
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено15 черв. 13:59
Прийом пропозицій15 черв. 13:59 – 23 черв. 09:00Очікувана вартість430 753,97 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-14-008192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПсихофізіологічна експертиза працівників; обов’язковий медичний огляд працівників (попередній, періодичний, позачерговий); медичний огляд водіїв транспортних засобів; попередній, періодичний та позачерговий психіатричні огляди, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено14 трав. 14:02
Прийом пропозицій14 трав. 14:02 – 26 трав. 09:00Очікувана вартість3 278 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-007668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення медичних оглядів працівників, робота яких пов’язана з іонізуючим випромінюванням, радіоактивними речовинами і джерелами іонізуючих випромінювань (персонал категорії А) (Дк 021-2015: 85147000-1 Послуги у сфері медицини праці )
Ім'я:Рождественська Вікторія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380573760370 Веб сайт: ЄДРПОУ:02003617Оголошено13 трав. 14:01
Прийом пропозицій13 трав. 14:01 – 21 трав. 10:00Очікувана вартість12 037,20 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-28-008007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимедичні огляди працівників закладів соціального захисту населення
Ім'я:Гончарук Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487630245 Факс:+380487630360ЄДРПОУ:36503775Очікувана вартість74 907,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-008016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти (код ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85147000-1 Послуги у сфері медицини праці))
Очікувана вартість173 159,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-001872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПопередній, періодичний та позачерговий психіатричний огляд працівників на предмет вживання психоактивних речовин
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість3 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-008179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85147000-1 послуги у сфері медицини праці
Очікувана вартість2 372,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-001804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичних оглядів працівників закладів освіти і установ, підпорядкованих управлінню освіти Шосткинської міської ради
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість283 822,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-013132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод CPV за ДК 021: 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги у сфері медицини праці)
Очікувана вартість51 205,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення медичних оглядів працівників закладів освіти і установ, підпорядкованих управлінню освіти Шосткинської міської ради
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Оголошено27 лют. 12:11
Прийом пропозицій27 лют. 12:11 – 7 бер. 11:47Очікувана вартість336 093,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-20-004124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передрейсового медичного огляду водіїв (код ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні)
Очікувана вартість7 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-000673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов'язкового медичного огляду працівників підприємства при прийомі на роботу та працівників, які проходять періодичні медичні огляди згідно діючого законодавства
Ім'я:Сас Валентина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385892 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено18 лют. 09:09
Прийом пропозицій18 лют. 09:09 – 26 лют. 16:00Очікувана вартість6 530 615,00 грн
без ПДВЗавершена