Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85145000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-013294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги медичних лабораторій
Ім'я:Гапонов Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380384330360 ЄДРПОУ:41877252Оголошено3 вер. 16:44
Прийом пропозицій3 вер. 16:44 – 19 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-012955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Ім'я:Лаврик Любов ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504408202 Факс:+38 (057) 725-5682Веб сайт: ЄДРПОУ:34017621Оголошено31 серп. 20:05
Прийом пропозицій31 серп. 20:05 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень: Вовчаковий антикоагулянт;Герпес 1,2 типи, ПЛР;Цитомегаловірус (CMV), зішкріб, сеча, біоптат, змив, ПЛР; Цитомегаловірус (CMV), плазма крові, слина, ПЛР, кільк.; Токсоплазма, сеча, плазма крові, ПЛР; Мікоплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Хламідія,
антитіла IgG; Хламідія, антитіла IgМ; Хламідія, зішкріб, сеча, змив, ПЛР; Уреаплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Квант-15 ВПЛ (HPV 16), (HPV 18); Естрадіол; Прогестерон; Пролактин; Тестостерон загальний; Тестостерон вільний; ФСГ; Хоріонічний гонадотропін, β-ХГЛ загальний; Альфафетопротеїн; Плацентарний фактор росту; Холінестераза; Біохімічний пренатальний скринінг І триместру Astraya: PAPP + β - ХГЛ вільний; Залізо; Трансферин; Феритин; Антитіла до тиреопероксидази; Тиреоглобулін; Тиреотропний гормон; Тироксин вільний; Тироксин загальний; ПТГ; Трийодтиронін вільний; Гомоцистеїн; КФК загальна; КФК МВ ; 17-ОН-оксипрогестерон; Дегідроепіандростерон; Кортизол; Вітамін А; Вітамін Е; Вітамін С; Вітамін В1; Вітамін В2 ; Вітамін В3; Вітамін В6; Вітамін В12; Вітамін D; Онкомаркер молочної залози (СА 15-3); Кардіогенетика тромбофілія; Діагностика хронічного ендометриту; Індекс НOMA; TORCH-інфекції ПЛР:( Parvovirus В12); Урогенітальний скринінг ПЛР: (Хламідія; Мікоплазма (Mycoplasma hominis); Мікоплазма (Mycoplasma genitalium); Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum); Уреаплазма (Ureaplasma parvum); Контроль 1 фази МЦ і преовуляторного періоду: (Лютеїнізуючий гормон; Пролактин; Фолікулостимулюючий гормон; Естрадіол); Діабет: (Індекс HOMA-IR; Інсулін; Глюкоза в крові; Глікозильований гемоглобін; С-пептид); Антифосфоліпідний синдром: (Вовчаковий антикоагулянт; Антифосфоліпідні антитіла IgG; Антифосфоліпідні антитіла IgM); Краснуха антитіла IgМ ; Краснуха антитіла IgG; IgM токсоплазмоз; IgА іерсініоз; Цитологічне дослідження аспірату з цервік каналу та порожнини матки; Рідинна цитологія ПАП-тест; Антитіла до ВІЛ1/2+антиген р24 ВІЛ1(anti-HIV1/2) Оголошено31 серп. 12:31
Прийом пропозицій31 серп. 12:31 – 8 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-28-011564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОТ № 1 – Послуги з проведення лабораторних досліджень для АЗПСМ № 1 у м. Кам’янському; ЛОТ № 2 – Послуги з проведення лабораторних досліджень для АЗПСМ № 2 у м. Кропивницькому
Оголошено28 серп. 19:48
Прийом пропозицій28 серп. 19:48 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років (код ДК 021:2015 – 85140000-2 «Послуги у сфері охорони здоров’я різні» (Послуги медичних лабораторій))
Оголошено27 серп. 17:39
Прийом пропозицій27 серп. 17:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-005233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення бактеріологічних досліджень (ДК 021:2015: 85140000-2 — Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Оголошено27 серп. 12:49
Прийом пропозицій27 серп. 12:49 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-010077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні послуги для проведення скринінгів здоров'я осіб віком від 40 років (скринінг 40+) за кодом ДК 021:2015: код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (код конкретної номенклатурної позиції 85145000-7 Послуги медичних лабораторій)
Оголошено21 серп. 22:32
Прийом пропозицій21 серп. 22:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-05-009903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень: Гепатит С (HCV), кількісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Гепатит С (HCV), якісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних
лабораторій); ДНК вірусного гепатиту В (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Естрадіол (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер молочної залози (СА-15.3) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер яєчників (СА-125) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Хламідія трахоматіс, антитіла lgA (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Ліпідограма (total-C, non-HDL-C, HDL-C, LDL-C, TG) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз крові (включно з гемоглобіном і гематокритом) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз сечі (тест-смужки на білок та еритроцити в сечі, за потреби мікроскопія) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Креатинін сироватковий (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP, з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021, у мл/хв/1,73 м2 (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: натрій (Na) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: калій (K) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Сечова кислота (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); АЛТ (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій) Ім'я:Наталія РожковаE-mail: [email protected] Телефон: +380973020864, +380577251178 Веб сайт: ЄДРПОУ:02003445Оголошено5 серп. 15:39
Прийом пропозицій5 серп. 15:39 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-001459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з лабораторно-інструментальних досліджень
Очікувана вартість3 442,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги медичних лабораторій
Очікувана вартість1 624,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення лабораторних досліджень
Очікувана вартість2 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги медичних лабораторій
Очікувана вартість2 198,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість3 584,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення досліджень питної води на мікробіологічні та санітарно-гігієнічні показники
Очікувана вартість1 900,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні дослідження
Очікувана вартість29 517,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги медичних лабораторій) (Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років)
Очікувана вартість81 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій))
Очікувана вартість272 055,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з лабораторного дослідження якості питної води
Ім'я:Наталія КарпінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380989461963 Веб сайт: ЄДРПОУ:22051133Очікувана вартість1 778,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення лабораторних досліджень
Ім'я:Терещук Володимир МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380679587454 ЄДРПОУ:33982708Очікувана вартість37 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері охорони здоров’я різні
Очікувана вартість2 754,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro