Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85144100-1»
-
ID: UA-2026-03-11-014029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний огляд водіїв
Оголошено11 бер. 17:05
Прийом пропозицій11 бер. 17:05 – 20 бер. 17:07Очікувана вартість123 816,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-10-012749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний огляд працівників лабораторії
Оголошено10 лют. 15:28
Прийом пропозицій10 лют. 15:28 – 20 лют. 15:29Очікувана вартість17 121,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-21-009119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичного огляду водіїв ("Проведення щозмінного дорейсового та післярейсового медичного оглядів водіїв транспортних засобів без виїзду до місця проведення огляду) "Замовника"
Очікувана вартість24 455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-011383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення періодичних медичних та профілактичних оглядів працівників)
Очікувана вартість6 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-016560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги стаціонарних соціально-медичних установ (профілактичний медичний огляд)
Очікувана вартість18 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-28-012127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради
Очікувана вартість124 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-11-008307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичний огляд водіїв
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-19-003780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний огляд водіїв
Оголошено19 бер. 2025 11:03
Прийом пропозицій19 бер. 2025 11:03 – 27 бер. 2025 11:08Очікувана вартість18 063,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-01-31-009010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроведення медичного огляду
Очікувана вартість26 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-06-006137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних та наркологічних оглядів , комплексні медичні огляди
Оголошено6 груд. 2024 11:30
Прийом пропозицій6 груд. 2024 11:30 – 17 груд. 2024 11:35Очікувана вартість185 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-31-009010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері здоров'я різні (проходження медоглядів) ДК 021:2015: 85140000-2
Ім'я:Радковський Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380673602223 ЄДРПОУ:30032555Очікувана вартість8 227,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-14-003874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального характеру та ліквідації їх наслідків, а саме медичнийогляд працівників
Очікувана вартість67 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-04-012576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради
Очікувана вартість165 984,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-01-001387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедогляд працівників
Ім'я:Литвиненко Тетяна ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434321775 Факс:+380434321775ЄДРПОУ:38585294Очікувана вартість1 036,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-22-010520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з медичного огляду працівників: попередній медичний огляд працівників (чоловіки), відповідний код ЄЗС: ДК 021:85144100-1 Послуги стаціонарних соціально-медичних установ; попередній медичний огляд працівників (жінки), відповідний код ЄЗС: ДК 021:85144100-1 Послуги стаціонарних
соціально-медичних установ; періодичний медичний огляд працівників (чоловіки), відповідний код ЄЗС: ДК 021:85144100-1 Послуги стаціонарних соціально-медичних установ; періодичний медичний огляд працівників (жінки), відповідний код ЄЗС: ДК 021:85144100-1 Послуги стаціонарних соціально-медичних установ Ім'я:Олег Олександрович ДьомочкінE-mail: [email protected] Телефон: +380933778912 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359182Оголошено22 лют. 2024 15:32
Прийом пропозицій22 лют. 2024 15:32 – 1 бер. 2024 09:00Очікувана вартість232 388,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-02-21-013692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги стаціонарних соціально-медичних установ (періадичні медичні огляди)
Очікувана вартість25 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-20-011687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний огляд водіїв
Оголошено20 лют. 2024 16:10
Прийом пропозицій20 лют. 2024 16:10 – 28 лют. 2024 16:15Очікувана вартість50 413,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-01-19-000202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація та проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-01-18-013441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради
Оголошено18 січ. 2024 15:53
Прийом пропозицій18 січ. 2024 15:53 – 26 січ. 2024 12:00Очікувана вартість165 984,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-11-28-004304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлатні медичні послуги, згідно з наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту МОЗ України №3297/645 від 28.09.2006 року "Про затвердження Порядку медичного обслуговування дітей у притулках для неповнолітніх служби у справах неповнолітніх, центрах соціально-психологічної
реабілітації дітей та схеми обстеження їх у лікувально-профілактичних закладах" Очікувана вартість4 968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro