Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85141000-9»
-
ID: UA-2026-09-03-015394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичного та психіатричного оглядів працівників закладу професійної (професійно-технічної освіти міста Дніпра, підпорядкованого департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Очікувана вартість77 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з проведення медичного огляду працівників певних категорій (код ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні)
Ім'я:Вікторія Олексіївна КіріндясоваE-mail: [email protected] Телефон: 380668053927 ЄДРПОУ:03361075Очікувана вартість71 479,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання в рамках програми безперервного розвитку з видачею сертифіката
Очікувана вартість2 740,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення медичних оглядів
Оголошено25 серп. 14:24
Прийом пропозицій25 серп. 14:24 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість3 156 980,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-012858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення медичного огляду особового складу, в тому числі водіїв
Ім'я:Шемеліна Ганна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563268347 Факс:+380500597161ЄДРПОУ:00159427Оголошено21 серп. 19:43
Прийом пропозицій21 серп. 19:43 – 29 серп. 19:46Очікувана вартість349 970,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-011733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Очікувана вартість275 314,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення передрейсових медичних оглядів водіїв (Львівський ОВСЗ)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення медичних оглядів
Оголошено5 серп. 10:59
Прийом пропозицій5 серп. 10:59 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість3 156 980,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-004582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень (за кодом ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Оголошено29 лип. 12:09
Прийом пропозицій29 лип. 12:09 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 550,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-003097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з організації проведення медичного огляду
Очікувана вартість91 978,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідження води питної; дослідження лікувальних грязей
Очікувана вартість3 330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-007122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників відділу повірки ЗВТ м.Умань Черкаської філії ДП «Полтавастандартметрологія», (ДК 021:2015 85140000 – 2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні")
Очікувана вартість7 175,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з лабораторних обстежень в рамках реалізації державної програми «Скринінг здоров’я для осіб віком від 40 років" (85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
Ім'я:Діна ЛегенькаE-mail: [email protected] Телефон: +380687127118, +380972389195 ЄДРПОУ:38543647Оголошено7 лип. 09:57
Прийом пропозицій7 лип. 09:57 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-003059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичного та психіатричного огляду працівників закладу загальної середньої освіти міста Дніпра, підпорядкованого департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради ДК 021:2015- 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (послуги з проведення періодичного
профілактичного медичного огляду працівників закладу загальної середньої освіти освіти м. Дніпра підпорядкованого департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради ДК 021:2015-85141000-9 Послуги медичного персоналу ; Послуги з проведення періодичного або позачергового психіатричного огляду , втому числі на предмет вживання психоактивних речовин працівників закладу загальної середньої освіти освіти м. Дніпра підпорядкованого департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Очікувана вартість78 398,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-004881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з медичного обслуговування працівників Замовника
Оголошено23 черв. 11:37
Прийом пропозицій23 черв. 11:37 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість931 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-010209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичного та психіатричного оглядів працівників закладу загальної середньої освіти міста Дніпра, підпорядкованого департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради ДК 021:2015 - 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Очікувана вартість5 406,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-005888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Проведення психофізіологічної експертизи працівників)
Оголошено11 черв. 12:29
Прийом пропозицій11 черв. 12:29 – 20 черв. 11:00Очікувана вартість171 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні послуги
Очікувана вартість3 295,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85141000-9 Послуги медичного персоналу)
Очікувана вартість6 807,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-001031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з проведення навчання в рамках програми безперервного розвитку з видачею сертифіката
Очікувана вартість2 740,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro