Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85130000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-011546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення литих елементів зубних протезів код за ДК 021:2015 85130000-9 – Стоматологічні та супутні послуги
Оголошено31 серп. 17:22
Прийом пропозицій31 серп. 17:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги на виготовлення зубопротезних виробів
Оголошено31 серп. 11:30
Прийом пропозицій31 серп. 11:30 – 8 вер. 10:19 -
ID: UA-2026-08-27-007029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні та супутні послуги
Оголошено27 серп. 14:03
Прийом пропозицій27 серп. 14:03 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-007376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з нанесення захисно-декоративного покриття на металеві зубні протези
Очікувана вартість1 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги литва
Очікувана вартість51,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по литтю зубних протезів
Очікувана вартість4 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги литва
Очікувана вартість153,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги литва
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85130000-9 – Стоматологічні та супутні послуги
Очікувана вартість7 508,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги (Ортопантомографія (ОPG), повна конусно-променева комп'ютерна томографія (КПКТ) зубів верхньої та нижньої щелеп; КПКТ лицевого скелету)
Очікувана вартість210 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталокерамічна коронка, код ДК 021:2015: 85130000-9 - Стоматологічні та супутні послуги
Очікувана вартість7 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення литих елементів зубних протезів
Очікувана вартість603 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро відшкодування витрат, пов'язаних з наданням стоматологічних та супутніх послуг
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по виконанню зуботехнічного фрезерування
Очікувана вартість5 676,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення зубних ортопедичних конструкцій
Очікувана вартість11 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з нанесення захисно-декоративного покриття на металеві зубні протези
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по нанесенню багатошарових композиційних покриттів на металеві зубні протези (лиття деталей зубних протезів, послуги по нанесенню композиційних покриттів на зубні протези) ДК 021:2015:85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги
Ім'я:Альона ДерюгінаE-mail: [email protected] Телефон: +380626467567, +380959029964 ЄДРПОУ:01990795Оголошено21 серп. 15:12
Прийом пропозицій21 серп. 15:12 – 29 серп. 08:00Очікувана вартість330 887,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-008530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги (зубопротезування)
Очікувана вартість9 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCтомотологічні та супутні послуги(стомотологічні конструкції для зубопротезування)
Ім'я:Кудінова Наталя ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380664294234 ЄДРПОУ:44067064Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання стоматологічних та супутніх послуг з зубопротезування пільгової категорії населення
Ім'я:Сіденко Марина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542695278 Факс:+380542695278ЄДРПОУ:05383323Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro