Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85121270-6»
-
ID: UA-2026-08-31-009784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги психолога
Оголошено31 серп. 16:19
Прийом пропозицій31 серп. 16:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082070000625 від 19.07.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082080000663 від 10.05.2026 та №12026082080000136 від 27.01.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082020000421 від 16.05.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроходження попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, з урахуванням вартості лабораторних досліджень, для отримання довідки (форма № 100-2/0) ( Дк 021-2015: 85121270-6 Послуги психіатрів або психологів)
Очікувана вартість22 547,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроходження попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, з урахуванням вартості лабораторних досліджень, для отримання довідки (форма № 100-2/0) ( Дк 021-2015: 85121270-6 Послуги психіатрів або психологів)
Ім'я:Рождественська Вікторія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380573760370 ЄДРПОУ:02003617Оголошено7 серп. 14:08
Прийом пропозицій7 серп. 14:08 – 15 серп. 15:00Очікувана вартість22 547,85 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-012223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення періодичних обов'язкових медичних оглядів для працівників
Очікувана вартість75 883,43 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з залучення спеціаліста - психолога в межах досудового розслідування за кримінальним провадженням №12026082080000136 від 27.01.2026 згідно коду ДК 021:2015 85120000-6 «Лікарська практика та супутні послуги»
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення психофізіологічної експертизи та надати висновки психофізіологічної експертизи на кожну обстежену особу (працівника), яка залучається до виконання робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору за ДК 021:2015 85120000-6: Лікарська практика та супутні
послуги, (85121270-6 Послуги психіатрів або психологів) Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення періодичних медичних оглядів: огляд лікарями-спеціалістами та лабораторні дослідження для працівників закладів відділа освіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради Первомайського району, Миколаївської області
Оголошено9 лип. 15:40
Прийом пропозицій9 лип. 15:40 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість117 272,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-008271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Психіатричний огляд персоналу)
Оголошено6 лип. 15:44
Прийом пропозицій6 лип. 15:44 – 14 лип. 11:00Очікувана вартість132 699,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-009138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПсихологічні тренінги: Батьківські тренінги з психологом (Школа усвідомленого батьківства)
Очікувана вартість32 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг практичного психолога Послуги Проєкту: " Раннього втручання - сім'я з дитиною віком від народження до чотирьох років, яка має порушення розвитку або в якої існує ризик виникнення таких порушень" за кодом ДК 021:2015:85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Очікувана вартість32 444,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога в рамках проєкту "Латвія - Україні: відновлення Чернігова"
Очікувана вартість12 622,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога у рамках проведення ретритів
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-007642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги психолога у рамках проведення ретритів
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-011781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги з попереднього, періодичного та позачергового психіатричного огляду, у тому числі на предмет вживання наркотичних речовин для медичних працівників, які виконують обов’язки пов’язані з обігом наркотичних засобів, психотропних
речовин і прокурсорів) Очікувана вартість99 988,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-011843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення періодичних психіатричних оглядів працівників та водіїв, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Оголошено12 черв. 16:25
Прийом пропозицій12 черв. 16:25 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість157 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-009844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПсихофізична експертиза (1 людина) (Код ДК 021:2015 - 85120000-6 - Лікарська практика та супутні послуги)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-009131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Психіатричний огляд персоналу)
Оголошено26 трав. 14:27
Прийом пропозицій26 трав. 14:27 – 3 черв. 11:00Очікувана вартість121 466,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась