Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85121200-5»
-
ID: UA-2026-08-31-009784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги психолога
Оголошено31 серп. 16:19
Прийом пропозицій31 серп. 16:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082080000663 від 10.05.2026 та №12026082080000136 від 27.01.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082020000421 від 16.05.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста у проведенні експертиз згідно договору ЦПД
Очікувана вартість828,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроходження попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, з урахуванням вартості лабораторних досліджень, для отримання довідки (форма № 100-2/0) ( Дк 021-2015: 85121270-6 Послуги психіатрів або психологів)
Очікувана вартість22 547,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичний огляд працівників Інгульської шахти ДП "СхідГЗК"
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість972 931,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДУ 1 до цивільно-правового Договору № 11 від 08.06.2026 р.
Очікувана вартість3 157,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичний огляд пацієнтів стаціонару з видачею консультативного висновку (огляд лікарем-психіатром) (ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги)
Очікувана вартість15 522,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги вузькоспеціалізованих лікарів
Очікувана вартість51 272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроходження попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, з урахуванням вартості лабораторних досліджень, для отримання довідки (форма № 100-2/0) ( Дк 021-2015: 85121270-6 Послуги психіатрів або психологів)
Ім'я:Рождественська Вікторія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380573760370 ЄДРПОУ:02003617Оголошено7 серп. 14:08
Прийом пропозицій7 серп. 14:08 – 15 серп. 15:00Очікувана вартість22 547,85 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-012223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення періодичних обов'язкових медичних оглядів для працівників
Очікувана вартість75 883,43 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з залучення спеціаліста - психолога в межах досудового розслідування за кримінальним провадженням №12026082080000136 від 27.01.2026 згідно коду ДК 021:2015 85120000-6 «Лікарська практика та супутні послуги»
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста у проведенні експертиз згідно договору ЦПД
Очікувана вартість631,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання екстреної консультативної медичної допомоги
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення психофізіологічної експертизи та надати висновки психофізіологічної експертизи на кожну обстежену особу (працівника), яка залучається до виконання робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору за ДК 021:2015 85120000-6: Лікарська практика та супутні
послуги, (85121270-6 Послуги психіатрів або психологів) Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-012257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення медичного огляду водіїв транспортних засобів (екстрених медичних техніків)
Оголошено14 лип. 20:02
Прийом пропозицій14 лип. 20:02 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість1 019 568,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-000596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарська практика та супутні послуги (Проведення попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин з отриманням "Довідки про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на
предмет вживання психоактивних речовин" ф.100-2/о- 1 послуг) Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість595,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення періодичних медичних оглядів: огляд лікарями-спеціалістами та лабораторні дослідження для працівників закладів відділа освіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради Первомайського району, Миколаївської області
Оголошено9 лип. 15:40
Прийом пропозицій9 лип. 15:40 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість117 272,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-008271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Психіатричний огляд персоналу)
Оголошено6 лип. 15:44
Прийом пропозицій6 лип. 15:44 – 14 лип. 11:00Очікувана вартість132 699,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста у проведенні експертиз згідно договору ЦПД
Очікувана вартість631,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro