Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85121100-4»
-
ID: UA-2026-09-01-010046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативна допомога пацієнтам
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 85120000-6 - Лікарська практика та супутні послуги
Очікувана вартість429,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичної допомоги мешканцям громади
Очікувана вартість29 767,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичної допомоги мешканцям громади
Очікувана вартість29 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичного огляду працівників
Очікувана вартість9 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативна допомога пацієнтам
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення періодичних обов'язкових медичних оглядів для працівників
Очікувана вартість75 883,43 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з медичного огляду працівників (Дунайський регіон)
Оголошено28 лип. 13:41
Прийом пропозицій28 лип. 13:41 – 10 серп. 14:00Очікувана вартість83 390,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-008992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення періодичних медичних оглядів: огляд лікарями-спеціалістами та лабораторні дослідження для працівників закладів відділа освіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради Первомайського району, Миколаївської області
Оголошено9 лип. 15:40
Прийом пропозицій9 лип. 15:40 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість117 272,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-001264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичний огляд працівників
Очікувана вартість6 083,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативна допомога пацієнтам
Очікувана вартість52 502,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні послуги надані для застрахованих осіб (дослідження, обстеження)(Попередній профілактичний або медичний огляд лікарем-терапевтом), Медичні послуги надані для застрахованих осіб (дослідження, обстеження)(Попередній профілактичний або медичний огляд лікарем-д/венерологом (жінки)), код ДК
021:2015 (CPV) : 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні Очікувана вартість2 092,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з медичного огляду працівників
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено8 черв. 14:55
Прийом пропозицій8 черв. 14:55 – 17 черв. 14:00Очікувана вартість9 815,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-013625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні послуги з щорічного медичного огляду працівників
Очікувана вартість76 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Проведення періодичних медичних оглядів: огляд лікарями-спеціалістами та лабораторні дослідження для працівників закладів освіти Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість833 116,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-006939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга лікаря-педіатра міждисциплінарної команди з надання послуги раннього втручання
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість104 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-001919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з медичного огляду водіїв
Ім'я:Гроголь Володимир ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380684752365 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728512Оголошено22 квіт. 09:46
Прийом пропозицій22 квіт. 09:46 – 30 квіт. 10:00Очікувана вартість31 320,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-010494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга лікаря-педіатра міждисциплінарної команди з надання послуги раннього втручання
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість104 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-005624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичного огляду працівників (медогляд, наркоогляд, психоогляд)
Очікувана вартість287 167,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-012570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги у сфері лікарської практики) (Проведення медичних оглядів працівників)
Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro