Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85121000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-009784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги психолога
Оголошено31 серп. 16:19
Прийом пропозицій31 серп. 16:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082070000625 від 19.07.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082080000663 від 10.05.2026 та №12026082080000136 від 27.01.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082020000421 від 16.05.2026
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативна допомога пацієнтам
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спеціаліста у проведенні експертиз згідно договору ЦПД
Очікувана вартість828,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілактичне дослідження на носійство: збудників кишкових інфекцій; Профілактичне дослідження на носійство: золотистого стафілакока
Очікувана вартість2 472,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Надання медичних послуг (проведення медичної (військово-лікарської) комісії для жінок)
Очікувана вартість2 262,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроходження попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, з урахуванням вартості лабораторних досліджень, для отримання довідки (форма № 100-2/0) ( Дк 021-2015: 85121270-6 Послуги психіатрів або психологів)
Очікувана вартість22 547,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілактичні та діагностичні медичні обстеження
Очікувана вартість5 831,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (послуги з проведення медичного огляду працівників, віднесених до категорії «А» (працюючі із джерелами іонізуючого випромінювання)), ДК 021:2015 код 85121000-3 Послуги у сфері лікарської практики.
Оголошено23 серп. 15:57
Прийом пропозицій23 серп. 15:57 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичний огляд працівників Інгульської шахти ДП "СхідГЗК"
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість972 931,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 85120000-6 - Лікарська практика та супутні послуги
Очікувана вартість429,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДУ 1 до цивільно-правового Договору № 11 від 08.06.2026 р.
Очікувана вартість3 157,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичної допомоги мешканцям громади
Очікувана вартість29 767,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичної допомоги мешканцям громади
Очікувана вартість29 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичного огляду працівників
Очікувана вартість9 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичний огляд пацієнтів стаціонару з видачею консультативного висновку (огляд лікарем-психіатром) (ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги)
Очікувана вартість15 522,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативна допомога пацієнтам
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги вузькоспеціалізованих лікарів
Очікувана вартість51 272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro