Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85111820-4»
-
ID: UA-2025-12-03-019638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення бактеріологічних досліджень
Ім'я:Машкаринець Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380314521538 Факс:+380314521538ЄДРПОУ:01992386Оголошено3 груд. 2025 16:59
Прийом пропозицій3 груд. 2025 16:59 – 11 груд. 2025 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-009104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Очікувана вартість603,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення бактеріологічних досліджень (медобстеження працівників)
Очікувана вартість2 561,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення бактеріологічних досліджень
Очікувана вартість53 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення бактеріологічних досліджень (медобстеження працівників)
Очікувана вартість1 280,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілактичні бактеріологічні обстеження працівників харчблоку
Очікувана вартість3 840,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги: послуги з проведення медичних оглядів працівників (Послуги з проведення профілактичних досліджень біоматеріалу за кодом 85111820-4)
Очікувана вартість10 410,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВизначення в біологічному матеріалі збудників інфекційних захворювань з профілактичною метою (посів матеріалу на стрептокок групи В), Визначення чутливості культур мікроорганізмів до антибіотиків, Бактеріологічний посів крові на стерильність з антибіотикограмою, Визначення в біологічному матеріалі
збудників інфекційних захворювань з профілактичною метою (бактеріологічний посів сечі (при вагітності), Бактеріологічний посів сечі з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою, Бактеріологічний посів біоматеріалу з статевих органів метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою (урогенітальні виділення), Бактеріологічний посів випорожнень на кишкову флору, Бактеріологічний посів спинномозкової рідини (ліквор) + антибіотикограма, Профілактичне дослідження на носійство збудників кишкових інфекцій (співробітники та пацієнти пільгових категорій), Визначення в біологічному матеріалі збудників інфекційних захворювань з профілактичною метою (бактеріологічний посів слизу із зіву на збудник дифтерії) , Бактеріологічний посів раньового вмісту з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою, Дослідження калу на виявлення токсинів А і В Clostridium difficile, Бактеріологічний посів випорожнень на дисбактеріоз+ антибіотикограма, Бактеріологічний контроль стерильності виробів медичного призначення, інструментарію, Бактеріологічне дослідження забруднення повітря закритих приміщень, Виявлення бактеріального забруднення об'єктів довкілля методом змивів на бактерії групи кишкової палички, Виявлення бактеріального забруднення обє'ктів довкілля методом змивів на плісняві та дріжджові грибки, Виявлення бактеріального забруднення об'єктів довкілля методом змивів на патогенний стафілокок, Виявлення бактеріального забруднення об'єктів довкілля методом змивів на виявлення патогенних ентеробактерій та умовно патогенних мікроорганізмів Оголошено24 серп. 17:12
Прийом пропозицій24 серп. 17:12 – 2 вер. 08:00Очікувана вартість482 773,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-013434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021:2015 - 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги: проведення обов’язкового періодичного медичного огляду працівників Замовника (код згідно СРV за ДК 021:2015 - 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень (профілактичне дослідження на носійство
збудників кишкових інфекцій, профілактичне дослідження на носійство збудників золотистого стафілокока, серологічне дослідження на носійство збудника черевного тифу) працівників харчоблоків відповідно до Наказу № 280 МОЗ України від 23.07.2002 р. (зі змінами)). Очікувана вартість21 216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення бактеріологічних досліджень
Оголошено19 серп. 21:16
Прийом пропозицій19 серп. 21:16 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість77 795,73 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-013173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з лабораторних досліджень та вимірювань( дослідження біоматеріалу калу на яйця, личинки, фрагменти гельмінтів, методом товстого мазка; дослідження зішкрібу перианальних складок на яйця гельмінтів; обстеження на гепатит "С"
Очікувана вартість17 807,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення бактеріологічних досліджень
Очікувана вартість5 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБактеріологічний лабораторний контроль стерильності виробів медичного призначення, інструментарію в приміщеннях ВМС ВМУ Управління
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість8 126,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБактеріологічне обстеження працівників
Очікувана вартість4 700,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 - 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги: проведення обов’язкового періодичного медичного огляду працівників Замовника (код згідно СРV за ДК 021:2015 - 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень (профілактичне дослідження на носійство
збудників кишкових інфекцій, профілактичне дослідження на носійство збудників золотистого стафілокока, серологічне дослідження на носійство збудника черевного тифу) працівників харчоблоків відповідно до Наказу № 280 МОЗ України від 23.07.2002 р. (зі змінами)). Оголошено3 серп. 11:16
Прийом пропозицій3 серп. 11:16 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість17 680,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-000029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з мікробіологічних та паразитологічних досліджень
Очікувана вартість1 149,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення бактеріологічних досліджень
Оголошено30 лип. 16:36
Прийом пропозицій30 лип. 16:36 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість11 190,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-008204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення бактеріологічних досліджень
Очікувана вартість6 040,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Очікувана вартість943,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення бактеріологічних досліджень
Ім'я:Максимець Андрій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380323130148 Факс:+380323130148ЄДРПОУ:01997863Очікувана вартість18 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro