Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85111810-1»
-
ID: UA-2026-08-21-008676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги / 85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові (токсико - діагностичні дослідження)
Ім'я:КРАВЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 380676129488 ЄДРПОУ:08133255Оголошено21 серп. 14:38
Прийом пропозицій21 серп. 14:38 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість648 970,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-008080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКласифікація за ДК 021-2015 (CPV)85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги(Послуги з проведення аналізів крові «Ліпопротеїди фракційно», номенклатурна позиція предмета закупівлі за ДК 021-2015 (CPV) 85111810-1 - Послуги з проведення аналізів крові, послуги з проведення аналізів
крові «Дослідження крові на мікроелементи (натрій)» номенклатурна позиція предмета закупівлі за ДК 021-2015 (CPV) 85111810-1 - Послуги з проведення аналізів крові, послуги з проведення аналізів крові «Дослідження крові на мікроелементи (калій)", номенклатурна позиція предмета закупівлі за ДК 021-2015 (CPV) 85111810-1 - Послуги з проведення аналізів крові, послуги з проведення аналізів крові «Дослідження крові на мікроелементи (калій)" Ім'я:Бондаренко Олена ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975767042 Факс:+380432670681ЄДРПОУ:38055061Очікувана вартість89 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги лікувальних закладів та супутні послуги ( Послуги з проведення токсико-діагностичних досліджень)
Очікувана вартість22 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-006815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення профілактичних медоглядів
Очікувана вартість23 357,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги лікувальних закладів.
Очікувана вартість37 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з проведення аналізів крові» (Визначення електролітів крові (Na+, K+) (через ISE)), ДК 021:2015 - 85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)»
Оголошено29 черв. 17:09
Прийом пропозицій29 черв. 17:09 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість176 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-004837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги - Проведення загального аналізу крові, визначення рівня цукру в крові, проведення аналізу крові на холестерин, проведення загального аналізу сечі
Очікувана вартість99 936,37 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з проведення аналізів крові» (Визначення електролітів крові (Na+, K+) (через ISE)), ДК 021:2015 - 85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)»
Оголошено18 черв. 16:13
Прийом пропозицій18 черв. 16:13 – 26 черв. 09:00Очікувана вартість176 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-010244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги лабораторних досліджень (загальний холестерин)
Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги лікувальних закладів
Очікувана вартість13 797,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-000492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення програми МПР:клінічна біохімія в клінічній лабораторній діагностиці (2 етапи); проведення програми МПР: гемостаз (2 етапи); проведення програми МПР: імунохімія (2 етапи); проведення програми МПР: імуногематологія (1 етап)
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість28 789,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення медичного огляду працівників закладів освіти Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області (код 85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість174 500,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-000493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 85110000 - 3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові)
Очікувана вартість3 565,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-011321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111810-1 Послуги з проведення аналізів крові)
Очікувана вартість2 220 097,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-013287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення аналізів крові
Очікувана вартість1 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-008687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення аналізів крові
Очікувана вартість1 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-001427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи85111810-1 Послуги з проведення аналізів
Очікувана вартість1 882,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-007355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення медичного огляду працівників закладів освіти Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області (код 85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено15 квіт. 14:22
Прийом пропозицій15 квіт. 14:22 – 23 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-006712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з визначення рівня гамаглутамілтрансферази крові (Пакет ГГТ)
Очікувана вартість12 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-010982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги лікувальних закладів (ДК 021:2015 - 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Оголошено23 бер. 15:27
Прийом пропозицій23 бер. 15:27 – 31 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість152 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась