Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85111000-0»

  • ID: UA-2026-09-03-001924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Жовтневого надлісництва

    Ім'я:
    Галушка Олег Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380951340694 ЄДРПОУ:
    45483786
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:04

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:04 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 556,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 11 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008192-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва

    Ім'я:
    Галушка Олег Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380951340694 ЄДРПОУ:
    45483786
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:21

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:21 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 464,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 11 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-002780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва

    Ім'я:
    Галушка Олег Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380951340694 ЄДРПОУ:
    45483786
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:16

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:16 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 408,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 11 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000286-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського гадлісництва

    Ім'я:
    Галушка Олег Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380951340694 ЄДРПОУ:
    45483786
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 08:44

    Прийом пропозицій
    1 вер. 08:44 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 432,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 11 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005091-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проходження періодичних медичних оглядів працівників - 85111000-0

    Ім'я:
    Анастасія Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977280594 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:00

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:00 – 7 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    317 052,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 22 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2025-12-03-019638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення бактеріологічних досліджень

    Ім'я:
    Машкаринець Світлана Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380314521538 Факс:
    +380314521538
    ЄДРПОУ:
    01992386
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 груд. 2025 16:59

    Прийом пропозицій
    3 груд. 2025 16:59 – 11 груд. 2025 08:00
    Очікувана вартість

    184 567,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2025-04-15-013770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

    Ім'я:
    Світлана Собко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680328406 ЄДРПОУ:
    34840585
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 квіт. 2025 19:12

    Прийом пропозицій
    15 квіт. 2025 19:12 – 23 квіт. 2025 12:00
    Очікувана вартість

    1 304 532,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2025-02-17-014116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

    Ім'я:
    Ірина Сова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508116142 ЄДРПОУ:
    40032148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лют. 2025 19:52

    Прийом пропозицій
    17 лют. 2025 19:52 – 25 лют. 2025 12:00
    Очікувана вартість

    4 985 000,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-003974-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні послуги

    Ім'я:
    Оксана Мандзюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673605948 ЄДРПОУ:
    31525841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 159,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-004730-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з медичного психіатричного огляду, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин з видачею довідки за формою №100-2/о

    Ім'я:
    Лесь Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961156719 ЄДРПОУ:
    36734718
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    160 809,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009760-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з проведення щорічного профілактичного медичного огляду (Пакет ГГТ)

    Ім'я:
    Людмила Гончар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954511540 ЄДРПОУ:
    08588932
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009104-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень

    Ім'я:
    Валентина КОВАЛЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664493381 ЄДРПОУ:
    41095612
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    603,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003462-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення профілактичного медичного огляду працівників освіти

    Ім'я:
    Валерія Ото
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542690637 ЄДРПОУ:
    41836787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 920,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-013480-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення бактеріологічних досліджень (медобстеження працівників)

    Ім'я:
    Басенко Ніна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0684084006 ЄДРПОУ:
    26242864
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 561,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення бактеріологічних досліджень

    Ім'я:
    Вербська Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432665404 ЄДРПОУ:
    34004453
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    53 690,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010296-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення періодичного медичного огляду водіїв

    Ім'я:
    Наталія Боковець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974295279 Веб сайт:
    https://editor.wix.com/html/editor/web/renderer/edit/f49030b5-bbde-40c9-a31d-debc472f2182?metasiteid=04efa978-5f19-4d44-b636-dbd3dc6f07ec
    ЄДРПОУ:
    37734221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 170,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005847-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення бактеріологічних досліджень (медобстеження працівників)

    Ім'я:
    Слюсар Ольга Станіславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0684084006 ЄДРПОУ:
    44117172
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 280,53 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Профілактичні бактеріологічні обстеження працівників харчблоку

    Ім'я:
    Назарова Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0473753515 ЄДРПОУ:
    21382170
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 840,48 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з медичного огляду (Лот 1)

    Ім'я:
    Валентина Іванівна Кашпур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678599115 ЄДРПОУ:
    44160411
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    180 006,53 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з медичного огляду

    Ім'я:
    Вангаластенко Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935008035 ЄДРПОУ:
    44818619
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 176,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 467 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro