Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85100000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-005580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років)
Оголошено2 вер. 12:27
Прийом пропозицій2 вер. 12:27 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері охорони здоров’я різні
Оголошено2 вер. 11:31
Прийом пропозицій2 вер. 11:31 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-008192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва
Оголошено1 вер. 15:21
Прийом пропозицій1 вер. 15:21 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень
Оголошено1 вер. 13:08
Прийом пропозицій1 вер. 13:08 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва
Оголошено1 вер. 11:16
Прийом пропозицій1 вер. 11:16 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Полтавського гадлісництва
Оголошено1 вер. 08:44
Прийом пропозицій1 вер. 08:44 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Ім'я:Лаврик Любов ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504408202 Факс:+38 (057) 725-5682Веб сайт: ЄДРПОУ:34017621Оголошено31 серп. 20:05
Прийом пропозицій31 серп. 20:05 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення періодичного медичного огляду працівників ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ» (Світловодське відділення) за кодом ДК 021:2015-85120000-6 «Лікарська практика та супутні послуги»
Оголошено31 серп. 18:36
Прийом пропозицій31 серп. 18:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення литих елементів зубних протезів код за ДК 021:2015 85130000-9 – Стоматологічні та супутні послуги
Оголошено31 серп. 17:22
Прийом пропозицій31 серп. 17:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги психолога
Оголошено31 серп. 16:19
Прийом пропозицій31 серп. 16:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування) (код ДК 021:2015:85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Оголошено31 серп. 15:51
Прийом пропозицій31 серп. 15:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень
Оголошено31 серп. 15:43
Прийом пропозицій31 серп. 15:43 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-007021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Оголошено31 серп. 14:38
Прийом пропозицій31 серп. 14:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів
Оголошено31 серп. 13:54
Прийом пропозицій31 серп. 13:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення лабораторних досліджень: Вовчаковий антикоагулянт;Герпес 1,2 типи, ПЛР;Цитомегаловірус (CMV), зішкріб, сеча, біоптат, змив, ПЛР; Цитомегаловірус (CMV), плазма крові, слина, ПЛР, кільк.; Токсоплазма, сеча, плазма крові, ПЛР; Мікоплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Хламідія,
антитіла IgG; Хламідія, антитіла IgМ; Хламідія, зішкріб, сеча, змив, ПЛР; Уреаплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Квант-15 ВПЛ (HPV 16), (HPV 18); Естрадіол; Прогестерон; Пролактин; Тестостерон загальний; Тестостерон вільний; ФСГ; Хоріонічний гонадотропін, β-ХГЛ загальний; Альфафетопротеїн; Плацентарний фактор росту; Холінестераза; Біохімічний пренатальний скринінг І триместру Astraya: PAPP + β - ХГЛ вільний; Залізо; Трансферин; Феритин; Антитіла до тиреопероксидази; Тиреоглобулін; Тиреотропний гормон; Тироксин вільний; Тироксин загальний; ПТГ; Трийодтиронін вільний; Гомоцистеїн; КФК загальна; КФК МВ ; 17-ОН-оксипрогестерон; Дегідроепіандростерон; Кортизол; Вітамін А; Вітамін Е; Вітамін С; Вітамін В1; Вітамін В2 ; Вітамін В3; Вітамін В6; Вітамін В12; Вітамін D; Онкомаркер молочної залози (СА 15-3); Кардіогенетика тромбофілія; Діагностика хронічного ендометриту; Індекс НOMA; TORCH-інфекції ПЛР:( Parvovirus В12); Урогенітальний скринінг ПЛР: (Хламідія; Мікоплазма (Mycoplasma hominis); Мікоплазма (Mycoplasma genitalium); Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum); Уреаплазма (Ureaplasma parvum); Контроль 1 фази МЦ і преовуляторного періоду: (Лютеїнізуючий гормон; Пролактин; Фолікулостимулюючий гормон; Естрадіол); Діабет: (Індекс HOMA-IR; Інсулін; Глюкоза в крові; Глікозильований гемоглобін; С-пептид); Антифосфоліпідний синдром: (Вовчаковий антикоагулянт; Антифосфоліпідні антитіла IgG; Антифосфоліпідні антитіла IgM); Краснуха антитіла IgМ ; Краснуха антитіла IgG; IgM токсоплазмоз; IgА іерсініоз; Цитологічне дослідження аспірату з цервік каналу та порожнини матки; Рідинна цитологія ПАП-тест; Антитіла до ВІЛ1/2+антиген р24 ВІЛ1(anti-HIV1/2) Оголошено31 серп. 12:31
Прийом пропозицій31 серп. 12:31 – 8 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-003076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги на виготовлення зубопротезних виробів
Оголошено31 серп. 11:30
Прийом пропозицій31 серп. 11:30 – 8 вер. 10:19 -
ID: UA-2026-08-29-000249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення лабораторних досліджень – 7 найменувань
Оголошено29 серп. 11:54
Прийом пропозицій29 серп. 11:54 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОТ № 1 – Послуги з проведення лабораторних досліджень для АЗПСМ № 1 у м. Кам’янському; ЛОТ № 2 – Послуги з проведення лабораторних досліджень для АЗПСМ № 2 у м. Кропивницькому
Оголошено28 серп. 19:48
Прийом пропозицій28 серп. 19:48 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні послуги Скринінг здоров’я для осіб віком від 40 років (Скринінг 40+) Код ДК 021:2015 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій)
Оголошено28 серп. 15:51
Прийом пропозицій28 серп. 15:51 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні ((Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на гострі інфекційні захворювання)).
Оголошено28 серп. 15:43
Прийом пропозицій28 серп. 15:43 – 5 вер. 10:00