Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80620000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-002005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання Учасникам навчання Замовника платної освітньої послуги шляхом проведення підготовки за програмою курсів «Майстер спорядження безпілотних літальних апаратів вибухонебезпечними речовинами»
Очікувана вартість91 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання з підготовки населення Затурцівської територіальної громади до національного супротиву (ДК 021:2015:80620000-6 Навчання поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально – польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: 3.«Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», 4.«Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з
вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання) Очікувана вартість294 735,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-006253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10 класу
Очікувана вартість235 788,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення навчально – польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: 3.«Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», 4.«Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з
вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання) Оголошено9 черв. 16:32
Прийом пропозицій9 черв. 16:32 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість294 735,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-010271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10-11 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: Модуль 1. Військові технології та їхній розвиток; Модуль 2. Стрілецька підготовка, основи дій та взаємодії в бою; Модуль 3. Домедична допомога при
невідкладних станах Очікувана вартість126 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-003259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання правилам поводження з вогнепальною зброєю, її матеріальної частини та застосування - 80620000-6
Ім'я:Наталія СоляннікE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380500432553 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість3 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-013382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання (Проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 11 класу, які вивчають навчальний предмет "Захист України", за модулем: "Стрілецька підготовка, основи дій та взаємодії в бою")
Очікувана вартість54 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-011331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10-11 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: Модуль 1. Військові технології та їхній розвиток; Модуль 2. Стрілецька підготовка, основи дій та взаємодії в бою; Модуль 3. Домедична допомога при
невідкладних станах Оголошено8 трав. 15:40
Прийом пропозицій8 трав. 15:40 – 16 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість126 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-008925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10-11 класів, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулем "Стрілецька підготовка» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання)
Ім'я:Діана Романівна ПрогоноваE-mail: [email protected] Телефон: +380931961826 Веб сайт: ЄДРПОУ:04348220Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-011658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навчання поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами
Ім'я:Борболюк Василь АфанасійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380964524223 Факс:+380964524223ЄДРПОУ:21723240Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-003416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: 3.«Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», 4.«Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з
вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання) Очікувана вартість235 788,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-012401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: 3.«Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», 4.«Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з
вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання) Очікувана вартість117 894,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-007815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навчання з поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами з перевіркою знань працівників Замовника в м. Дніпро
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено7 квіт. 13:49
Прийом пропозицій7 квіт. 13:49 – 15 квіт. 23:00Очікувана вартість102 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-25-007901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчання правилам поводження з вогнепальною зброєю, її матеріальної частини та застосування - 80620000-6
Ім'я:Наталія СоляннікE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380500432553 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено25 бер. 13:37
Прийом пропозицій25 бер. 13:37 – 6 квіт. 11:00Очікувана вартість3 780,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-24-009420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: 3.«Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», 4.«Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з
вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання) Очікувана вартість235 788,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-014510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: 3.«Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», 4.«Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з
вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання) Ім'я:Косякевич Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380412254379 Веб сайт: ЄДРПОУ:22059063Очікувана вартість235 788,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-011562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально – польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулями: 3.«Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», 4.«Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою» (ДК 021:2015 – 80620000-6 Навчання поводження з
вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання) Очікувана вартість117 894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-000246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10-11класів, які вивчають навчальний предмет «Захист України», за модулем «Стрілецька підготовка"
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-008142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення навчально-польових зборів для здобувачів освіти 10 класу, які вивчають навчальний предмет " Захист України" за модулями :3. " Озброєння та військова техніка . Стрілецька підготовка ", 4. " Основи дій, комунікацій та взаємодії в бою".(ДК 021:2015 80620000-6 «Навчання поводження
з вогнепальною зброєю та боєприпасами, в тому числі з використанням методу моделювання») Очікувана вартість294 735,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro