Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «80580000-3»
-
ID: UA-2026-09-01-003629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 80580000-3 Викладання мовних курсі (послугу з проведення занять розмовного клубу української мови для іноземців)
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітні послуги по організації курсу навчання
Ім'я:Гнатишин Назар СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322952207 Факс:+380322952207Веб сайт: ЄДРПОУ:04372282Очікувана вартість39 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладацькі послуги, за кодом ДК 021-2015(CPV): 80580000-3 Викладання мовних курсів, з метою реалізації програми "єМістечко - Культурно-освітня платформа в бібліотеці "Простір можливостей".
Очікувана вартість7 864,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи80580000-3 Викладання мовних курсів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення курсу англійської мови
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикладання мовних курсів ( навчання з англійської мови (групові заняття) для фахівців Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби за адресою місто Миколаїв вул 10 Слобідська, 2а)
Очікувана вартість32 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-008315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги викладання індивідуальних курсів англійської та французької мови
Оголошено22 черв. 14:32
Прийом пропозицій22 черв. 14:32 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість353 113,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-014123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 80580000-3-Викладання мовних курсів (Проведення спеціалізованого курсу вивчення англійської мови для працівників мережі НААН, які займаються вивченням генетичних ресурсів рослин) (ДК 021:2015: 80580000-3-Викладання мовних курсів)
Оголошено18 черв. 21:53
Прийом пропозицій18 черв. 21:53 – 26 черв. 10:00Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗавершена